Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний спортивно-ігровий майданчик для дітей - запорука успішного майбутнього! Брав участь

Доданий
18.10.2016
Номер
32
Комунальне господарство, енергозбереження

Створення сучасного європейського спортивно-ігрового майданчика, що буде безпечним та комфортним для дітей різного віку за адресою: м. Київ, вул. Є. Харченка, буд. 45

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
193 750 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Надія
Надія Заіка
Локалізація
Дарницький

Опис

Проблема

Нову особистість багато в чому визначає середовище,у якому вона зростає. Адже діти немов губки вбирають світ навколо себе, і те,ким виросте дитина завтра залежить від того,що її оточує сьогодні. Мікрорайон «Бортничі» нараховує більше ніж 15000 населення,з них близько 5000 дітей.Але інфраструктура для організації дитячого дозвілля відсутня.Дитячі ігрові майданчики занедбані або встановленні без врахування потреб і інтересів дитини.Щодо спортивних майданчиків,то їх просто не має.

Мета проекту

Метою проекту є створення комфортних умов для ігор, дозвілля та розвитку дітей мікрорайону "Бортничі". Дати можливість дитині грати і розвиватися в умовах, що відповідають реаліям сьогодення, відчувати затишок і турботу про неї - а це є запорука того, в вже сьогодні ми будемо виховувати людей, які будуть гідно творити наш світ!

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Облаштувати в мікрорайоні Бортничі Дарницького району по вулиці Є. Харченка, 45 дитячий ігровий та спортивний майданчик сучасним ігровим обладнанням. Це посприяє не тільки тому, щоб діти більше часу проводили на свіжому повітрі, але і очікуємо, що створений спортивно-ігровий майданчик стане центром спортивно-оздоровчої та виховної роботи для дітей мікрорайону Бортничі. Доступ до встановленого майданчика забезпечуватиметься цілодобово.

Для кого цей проект

Діти, що проживають в мікрорайоні Бортничі Дарницького району.

План заходів з реалізації проекту

Демонтаж старого дитячого майданчику, облаштування земельної ділянки під майданчик гранвідсівом; встановлення стаціонарного дитячого ігрового та спортивного комплексу, лавочку для батьків.

Ключові показники оцінки результату проекту

Безпечне дозвілля дітей різного віку та залучення їх до занять фізкультурою та спортом.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризиків не має

Приклади (кейси) схожих рішень

Схожих кейсів не має

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".