Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відкриття молодіжного відділення для інвалідів з дитинства після 18 років «Мрійники» Брав участь

Доданий
03.12.2016
Номер
320
Соціальний захист

Перед молоддю з обмеженими можливостями та їх батьками після 18 років стоїть питання подальшої реабілітації та соціальної адаптації . На жаль, після 18 років, такі діти не мають альтернативи ,крім психоневрологічних інтернатів для дорослих.Тому,щоб діти не залишилися сам на сам зі своєю самотністю, пропоную відкрити молодіжні групи при існуючому відділенні соціально-медичної реабілітації

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Микільська Борщагівка

Проблема

В районі існує відділеня реабілітації «Пролісок». Для більшості це єдине місце реабілітації, але лише до 18 років. Після 18 , немає альтернативи ,крім психоневрологічних інтернатів . Звісно, батьки дітей, не згодні з цим і молодь залишається сам на сам у своїх квартирах, ізольовані від реальності та суспільства. Пропоную утворити групи саме при «Проліску» ,оскільки, всі умови там вже є,та фактична кількість дітей у відділенні дає на це змогу.Тем більш в таких групах є гостра потреба.

Мета проекту

Створити місце ,де особлива молодь після 18 років ,зможе продовжити реабілітацію та соціалізацію.Та повернути до соціуму молодь ,яка опинилась без спілкування та реабілітації .

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

У відділенні планується :
• заняття з реабілітологом,психологом;
• творчі майстер класи, доброчинні заходи, ярмарки;
• танцювально-рухова терапія. Багато дітей на візочках, але Вони мріють навчитись танцювати;
• аромо ,музико ,арт терапія, терапія піском;
• тематичні заходи, куди запрошувати цікавих людей(акторів, співаків, громадських діячів ) спілкуватися, танцювати, співати , проводити разом дозвілля;
• реабілітація у басейні,
• екскурсії ,та свята із сім’ями

Для кого цей проект

Проектом зможуть скористатися особливі люди після повноліття,які хочуть проживати разом із своїми родинами, але не хочуть бути відірваними від всього світу. Це мешканці нашого району інваліди з дитинства після 18 років з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталі з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки .
В разі реалізації проекту, особливі люди зможуть продовжити повноцінну реабілітацію й соціалізацію та відчують нашу любов, теплоту та небайдужість

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації необхідно:
• внести зміни до Положення про відділення, де прописати вік молоді ,яка може відвідувати це відділення, до 35 років(в Положеннях центрів других районів це прописано);
• придбати транспорт для транспортування дітей з дому до закладу;
• облаштувати для всього закладу міні- басейн ,де будуть проходити занняття з реабілітації;
• облаштувати дитячий майданчик для особливих дітей ,де будуть гойдалки для дітей на візочках, пісочниці на ніжках, для зручності .

Ключові показники оцінки результату проекту

В разі реалізації проекту, особливі люди отримають ще один дім повний друзів, де Вони зможуть продовжити повноцінну реабілітацію ,жити, любити, бути повноцінними мешканцями свого міста, де Вони відчують нашу любов, теплоту та небайдужість. Дуже сподіваюсь, що донесла до Вас все те, що відчувають батьки, родини, та їх особливі діти та чого б Вони хотіли від всіх нас)

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".