Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Територія комфортного дозвілля "SMART PLAY" Брав участь

Доданий
03.12.2016
Номер
325
Екологія

Зробити сучасну зону корисного та комфортного відпочинку підлітків 7-12 класів, створити сучасний простір для перепочинку та сучасного активного дозвілля старшокласників на свіжому повітрі під час перерв, навчально-виховних заходів та в позашкільний час.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
600 193 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Людмила
Людмила Ратушна
Локалізація
Подільський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Виноградар

Проблема

Внутрішній двір школи має велику територію 480 кв.м. Це старий майданчик, якому вже 33 роки, має старі плити та не несе корисного функціонального призначення.
Тема дозвiлля підлітків на сьогоднiшнiй день є надзвичайно актуальною в нашій країні.

Мета проекту

Зробити сучасну зону корисного та комфортного відпочинку підлітків 7-12 класів, створити сучасний простір для перепочинку та активного дозвілля старшокласників на свіжому повітрі під час перерв, навчально-виховних заходів та в позашкільний час. Спонукає дітей до більш активної участі у створенні нових проектів для сучасного розвитку нашого міста та держави.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проект створений учнями 9ФМ класу з погодженням громадськості мікрорайону школи та адміністрацією закладу. Це другий досвід учнів, батьків та педагогів у проектній діяльності, хотілося б, щоб він став позитивним і був реалізованим.

Для кого цей проект

Функціональне використання майданчика – дворика для відпочинку, сучаного дозвілля та спортивних занять учнів 13-18 років. Проведення зустрічей та заходів на свіжому повітрі всіх вікових категорій дітей від 6 до 18 років. Також передбачається перебування учням з особливими освітніми потребами, тому що у школі функціонує 3 класи інклюзивного навчання.

План заходів з реалізації проекту

Передбачає спільну роботу в реалізації проекту ( тенісні столи є в наявності – закуплені Департаментом освіти і науки КМДА; буде проведений конкурс на проект і виготовлення учнями і батьками скриньок для вуличної бібліотеки; буде проведено збір книжок для читання громадою мікрорайону ).

Ключові показники оцінки результату проекту

Проблема органiзацiї учнівського дозвiлля є дуже важливою i потребує значної уваги з боку їх наставникiв, i батькiв, i влади, i, безумовно, самих учнів.
Проект передбачає сучасне комфортне цікаве та здорове дозвілля наших дітей з подальшим енергозбереженням та енергоефективністю.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Зона комфорту і відпочинку та безпечного перебування учнів на свіжому повітрі не виходячи за територію школи. Роботи виконувати можна будь-коли – вони не будуть заважати проведенню навчальних занять. Хотілося б, щоб роботи були виконані в першому кварталі, тому що при потеплінні учні хочуть уже виходити на перерву і відпочинок на вулицю.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".