Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування скверу за адресою вул. Польова 56-74 майданчиками Брав участь

Доданий
18.10.2016
Номер
34
Комунальне господарство, енергозбереження

Пропонується облаштувати поле для мініфутболу, встановити майданчики: дитячий, для вигулу собак, лавки, спортивні снаряди.
З метою підвищення безпеки збереження елементів благоустрою скверу заплановано встановлення автономного освітлення на сонячних панелях та відеорегістраторів з wi-fi передавачами.

Бюджет
904 250 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Солом'янський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Караваєві Дачі

Проблема

Київська міська рада рішенням від 17.02. 2015 N 82/947 надала статус скверу земельній ділянці площею 0,7005 га на вул. Польовій, 56 - 74, передбачивши будівництво на ній дитячого і спортивного майданчиків. Проектом передбачено вирішення цих проблем.

Мета проекту

Збільшити забезпеченння мешканців мікрорайону необхідним озелененням території та питомими розмірами майданчиків: ігрових для дітей дошкільного й молодшого шкільного віку, для занять фізкультурою, для вигулювання тварин в межах норм п. 3.15, п. 3.16 ДБН-360-92.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування скверу на вул. Польовій, 56–74 задовольнить існуючу потребу мешканців мікрорайону в інфраструктурних елементах. Автономне освітлення у поєднанні з системою відеоспостереження значно підвищить безпеку збереження майна.

Для кого цей проект

Переваги від реалізації цього проекту отримають як мешканці оточуючих будинків, так і всі члени київської громади незалежно від віку та соціального стану.

План заходів з реалізації проекту

1.Вивчення пропозицій місцевих мешканців.
2.Розробка проекту.
3.Визначення постачальників матеріалів та комплектуючих.
4 Визначення виконавців робіт.
5. Закупка матеріалів і комплектуючих та виконання робіт.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення рівня забезпеченння мешканців мікрорайону необхідним озелененням території та питомими розмірами майданчиків: ігрових для дітей дошкільного й молодшого шкільного віку, для занять фізкультурою, для вигулювання тварин в межах норм п. 3.15, п. 3.16 ДБН-360-92

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Єдиним ризиком реалізації проекту буде невизначеність рівеня інфляції в 2017 році, що, при його високих показниках, може призвести до підвищення вартості реалізації проекту.

Приклади (кейси) схожих рішень

м. Київ, вул. Закревського, 32 (поле для міні-футболу)

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".