Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Освітлення вул. Центральної Реалізований

Доданий
04.12.2016
Номер
341
Дороги, транспорт

На ділянці вулиці протягом 4,3 км (із загальної довжини 5,6 км) відсутне централізоване освітлення. Вулиця має дуже інтенсивний рух, який включає міський автобус та кілька маршрутних таксі. На вулиці багато пішоходів та велосипедистів, також величезна кількість прилягаючих вулиць. Для запобігання аварій та загибелі людей пропонуємо побудувати відсутню мережу освітлення.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
998 016 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Осокорки

Проблема

Вулиця відноситься до ІІІ категорії – «Вулиці та дороги місцевого значення». Загальна довжина складає 5,6 км. На більшій частині вулиці (4,3 км) відсутнє центральне освітлення, лише перші 1,3 км освітлені. Вулиця має інтенсивний рух, який включає міський автобус та маршрутні таксі. Тут багато пішоходів, велосипедистів та величезна кількість прилягаючих вулиць. Вулиця обладнана тротуарами лише частково, відсутня розмітка. Внаслідок чого, часто трапляються ДТП, багато з них з людськими жертвами.

Мета проекту

Підвищення рівня безпеки та зниження криміногенного стану на вул Центральній та прилеглих вулицях.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

В рамках запропонованого бюджета я пропоную створити мережу центрального освітлення на ділянці довжиною 1,4 км, на цьому відрізку вулиці вже встановлена певна кількість столбів, які потенційно можливо використати для встановлення ліхтарів для заощадження коштів. Тому я пропоную встановити 57 світильників та 29 опор. ЛЕД світильники коштують трохи дорожче, проте під час експлуатації вони споживають набагато менше енергії та довше працюють (гарантійний термін 5 років).

Для кого цей проект

Вулицею постійно користуються не менше 20000 киян, які тут проживають та мають дачні ділянки, а також цією дорогою їздять жителі прилягаючих селищ - Вішеньки, Золоче, Гнідин, Проців та ін. Окрім водіїв та пасажирів автомобільного та громадського транспорту, на вулиці багато пішоходів та велосипедистів, включаючи дітей.


Проект ініційовано громадським об’єднанням Осокорки Клуб, який налічує понад 1600 осіб та ця кількість постійно зростає (https://www.facebook.com/groups/osokorki.club/ ).

План заходів з реалізації проекту

1.Розробка проектно-кошторисної документації.
2.Вибір підрядчиків та постачальників.
3.Замовлення та оплата матеріалів.
4.Монтажні та інші необхідні роботи.
5.Підключення до мережи живлення.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливі складнощі у використанні існуючих опор та як наслідок збільшення бюджету.

Приклади (кейси) схожих рішень

Мережа центрального освітлення на вул.Коллекторній, на перехресті з якою починаєется запропонована для освітлення ділянка вул.Центральної.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".