Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Волейбольно-баскетбольне поле у дворі будинку на Оболоні Брав участь

Доданий
05.12.2016
Номер
349
Спорт

У центрі подвір’я нашого будинку є баскетбольне поле, площа якого 1000 кв.м. Поле не має спеціального покриття, воно заасфальтоване, що унеможливлює безпечну гру на ньому, не кажучи вже про заняття баскетболом. Мали місце травматичні випадки, тому ця територія, у центрі будинку, просто не використовується для гри дітей та занять спортом.

Бюджет
980 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Артем
Артем Святненко
Район
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Оболонь

Проблема

Проблема у тому, що будинок має велику територію, яка повноцінно не використовується жителями нашого будинку. Дітям не має місця для безпечного перебування та ігор. Батьки не мають змоги комфортно відпочити, зайнятися спортом, та провести з користю для здоров’я свій час з дітьми.

Мета проекту

Зробити красивий, зручний та безпечний спортивний майданчик у дворі нашого будинку для дітей та їх батьків, площею 1000 кв.м. Цей проект охоплює три повноцінних складових: баскетбольне поле, волейбольне поле та фітнес-центр зі спортивним обладнанням під відкритим небом. Маємо надію, що цей спортивний майданчик стане улюбленим місцем для ігор та занять спортом, та зацікавить та долучить до здорового способу життя й активних занять спортом літніх людей.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Цей проект включає в себе три повноцінних проекти: баскетбольне поле, волейбольне поле, та фітнес-центр з спортивним обладнанням під відкритим небом. Майданчик має достатню територію, що може розмістити велику кількість різновікових людей. Є трибуни для вболівальників на 52 особи та місця для перевдягання.

Для кого цей проект

для всіх жителів Оболоні

План заходів з реалізації проекту

Проекті роботи, демонтаж старого обладнання, підготовка основи для поля, монтаж покриття, монтаж обладнання. Компанія «Inter Atletika», яка має великій досвіт реалізації складних проектів по спортивним майданчикам, надала розрахунок проекту «під ключ».

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект має соціальні аспекти: 1) він позволить збільшити рівень охоплення дітей та їх батьків фізкультурою та спортом на Оболоні; 2) збільшить час проведення дітей з батьками; 3) позволить залучити похилих людей до займанням спортом.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".