Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Зелена зона сімейного відпочинку у дворі будинку на Оболоні Брав участь

Доданий
05.12.2016
Номер
353
Комунальне господарство, енергозбереження

В нашому будинку проживає більш ніж 1500 чоловік. У центрі нашого будинку є недоглянута зелена територія навколо дитячого майданчику. Це місце облюбували для вигулу собак, проте це неприпустимо, адже поруч бавляться діти.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
960 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Артем
Артем Святненко
Локалізація
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Оболонь

Проблема

Наш будинок має велику територію, яка повноцінно не використовується жителями нашого будинку. Дітям не має місця для безпечного перебування та ігор. Батьки ні де комфортно відпочити, та провести час з дітьми. Всі території будинків одинакові, на них немає місць для повноцінного сімейного відпочинку.

Мета проекту

зробити унікальне місце сімейного відпочинку у дворі нашого будинку. Це красивий та незвичайний проект для дітей та їх батьків, площею більш, ніж 700 кв.м., охоплює три зони: Територія творчості – місце для ігор, навчання, відпочинку, творчості, майстер-класів, спектаклів тощо; Територія читання – місце біля водоспаду, де можна насолодитися спокійним читанням у затінку, скориставшись книгою з відкритої бібліотеки; Територія настрою – місце, де можна зустрічатися, аби прикрашати ялинку.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Цей проект унікальний: Це місце для ігор, відпочинку, навчань, та творчих проявів дітей – територія творчості – де діти проводять та приймають участь у майстер класах, ставлять спектаклі, малюють та грають. Це місце для відпочинку та читання книжок - територія читання – знаходиться біля водопаду з відкрою бібліотекою книжок. Територія настрою, де всі будуть прикрашати ялинку, та разом святкувати Новий рік.

Для кого цей проект

для 1500 мешканців будинку

План заходів з реалізації проекту

Проекті роботи, пересадка дерев, підготовка колодязів для рослин та дерев, вивезення піску та завезення ґрунту, електромонтажні та сантехнічні роботи, монтаж водопаду, висадка нових рослин та дерев, укладання зеленого газону та монтаж системи автоматичного поливу, завезення обладнання для відпочинку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект має соціальні аспекти: 1) він дозволить збільшити рівень заохочення дітей до творчих проявів та навчань. 2) дозволить дітям та батькам проводити більше часу на свіжому повітрі з улюбленими книгами, а не з гаджетами, та біля телевізору 3) дозволить більше часу відпочивати повноцінно.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Під територією знаходиться підземний паркінг будинку, тому треба робити захисті цементовані колодязі для кореневою системи дерев.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".