Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Скейт парк на березі Дніпра ("Зона Здоров'я", м. Лівобережна) Реалізований

Доданий
05.12.2016
Номер
357
Спорт

Скейтбордінг - субкультура з більш ніж піввіковою історією. У дворах Лівобережжя мешкають сотні скейтерів, але вони не мають скейтпарку поруч з домом і вимушені їхати далеко, щоб зайнятись улюбленим видом активного відпочинку. Ми зібрали цю молодь навколо проекту і разом з Rightpark розробили проект для всіх вікових груп.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
954 673 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Дніпровський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Микільська Слобідка

Проблема

Екстримальні види спорту зараз дуже популярні серед молоді, субкультура розвивається і це позитивно впливає на здоров'я молодого покоління. Але на жаль, в Києві дуже мало скейт-парків, а в районі Лівобережжя вони взагалі відсутні. Наші бордери вимушені їздити далеко, щоб розвивати свою майстерність.

Мета проекту

Ідея такого скейт-парку на Зоні Здоров'я належить школярам-скейтерам Микільської Слобідки. Метою є створення сучасного багатофункціонального скейт-парку під відкритим небом на Лівому березі Києва, де будуть розвиватись: скейтборд, стрітборд, агресів верт, агресів стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, а молодь буде мати місце для спілкування, активного відпочинку та вчитиметься самостійно доглядати за технічним станом.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Можна використати готову асфальтовану ділянку комунальної власності на березі Дніпра для розвитку Зони Здоров'я, як місця активного відпочинку киян. Тут будуть зустрічатись і відточуватись свою майстерність. Такий скейт-парк позитивно вплине на соціальну ситуацію і виховання дітей, які матимуть місце для дозвілля. Спортивні федерації зможуть проводити змагання, а мобільні фігури, за потреби, можуть бути перенесені в інше місце.

Для кого цей проект

Для любителів екстрімальних видів спорту: скейтборд, стрітборд, агресів верт, агресів стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ. Фігури мають різні ступені складності і можуть використовуватись і маленькими дітьмя.

План заходів з реалізації проекту

Розробка проекту; підготовка майданчику разом зі школярами та місцевими мешканцями; виготовлення та монтаж фігур; виконання всіх технічних умов вказаних в технічному завданні проекту (файл додається): фанерно-дерев’яний каркас фігур; водостійка ламінована фанера європейского стандарту EN 13986, EN 314 2/3; робоче фанерне покриття не тоньше 12 мм, з плівкою зі збільшеною зносостійкістю 220 г/м кв. і відповідати стандарту EN 438-2 і т.д. згідно файла.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні, бо місце стане меккою любителів екстрімальних видів спорту, а за фігурами будуть доглядати місцеві школярі-скейтери та -роллери.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Приклади (кейси) схожих рішень

Останнім часом такі скейт-парки відкриваються по всій Україні, найкращі приклади це: Харків в парку Горького, Миргород на стадіоні Старт, Бровари в парку Перемога, в Лубнах, Вознєсєнську, Луцьку і Волчанську.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".