Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«Dog park Позняки» тренувально-вигульний майданчик для собак Негативний висновок

Доданий
05.12.2016
Номер
358
Екологія

Кожна тварина має потребу у великій дозі фізичної розрядки та нагрузи, багато собак не слухають своїх власників на належному рівні, ось чому було б добре створити подібний тренувально-вигульний майданчик з перешкодами, де тварини мали б змогу тренуватися фізично та розумово, тим самим будувати коректні відносини зі своїми власниками.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
94 880 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Аліна
Аліна Мельник
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

мікрорайон №8

Проблема

Всього в Дарницькому районі міста Києва до 8 майданчиків для вигулу собак і більша частина з них або знаходиться в занедбаному стані або не відповідає нормам розміщення від вікон житлових будинків, дитячих та спортивних площадок, територій навчальних закладів, тим не менше для такого величезного району це дуже маленька цифра.

Мета проекту

Створення тренувально-вигульного майданчика «Dog park Позняки» є поліпшення санітарно-епідемічного та екологічного стану в місті та підвищення рівня культури та громадської активності власників собак. Адже даний пустир вже багато років знаходиться в занедбаному стані, тому вважаємо за необхідне реалізацію даного проекту на запропонованій території.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Побудувати майданчик для собак площею бл.1400 кв.м., який буде огороджений металевим парканом висотою 1,7 м з тамбурним входом і 2 калитками. Всередині майданчик буде облаштований спеціальними конструкціями для тренування та безпечного вигулу собак, облаштовані місця для прибирання за собаками, освітлення та інформаційні таблички.

Для кого цей проект

- для собак та їх власників щонайменше 6 мікрорайонів Дарницького району (№2, №3, №7, №8, №9, №10). Доступ до об’єкту буде вільний.
- інші

План заходів з реалізації проекту

1. Розробка проектно-кошторисної документації
2. Купівля необхідного обладнання та матеріалів
3. Будівель-монтажні роботи

Ключові показники оцінки результату проекту

• • Власники зможуть налагоджувати психологічний контакт зі своїми улюбленцями, що забезпечить їх соціалізацію і мінімізує конфлікти, пов'язані з вигулом собак у місцях зі щільною забудовою;
• Підвищиться рівень керованості собак та соціальної відповідальності власників собак, знизиться рівень агресії завдяки правильній соціалізації;
• У власників собак виробиться систематична звичка прибирати за своїми улюбленцями, не завдаючи шкоди прибудинковим територіям, газонам, ландшафту

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".