Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Заощадження електроенергії на освітленні місць загального користування Негативний висновок

Доданий
05.12.2016
Номер
360
Комунальне господарство, енергозбереження

З метою скорочення витрат на електроенергію у багатоповерхових будинках в усіх місцях загального користування встановлюються світильники з енергозберігаючими лампами та датчики руху. Для забезпечення безперебійної роботи освітлювальних приладів, а також для попередження крадіжок високовартісних датчиків руху встановлюється система відеонагляду.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
864 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Алла
Алла Сербіна
Локалізація
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Мінський масив

Проблема

В умовах постійного підвищення тарифів на електроенергію та відсутності еквівалентного підвищення зарплат і пенсій, все більше мешканців багатоповерхових будинків через брак коштів не завжди можуть своєчасно сплачувати комунальні послуги, зокрема - за електроенергію, що використовується для освітлення місць загального користування. Встановлення світильників з енергозберігаючими лампами та датчиків руху в місцях загального користування суттєво зменшить ці витрати.

Мета проекту

Скорочення витрат на оплату електроенергії, що використовується для освітлення місць загального користування в багатоповерхових будинках, і встановлення систем відеоспостереження для збереження енергозберігаючих пристроїв.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Заміна старих малоефективних пристроїв, що використовуються для освітлення, на сучасні світильники з енергозберігаючими лампами, встановлення датчиків руху та системи відеоспостереження за входами у секції багатоповерхового будинку.

Для кого цей проект

Для усіх мешканців квартир багатоповерхівки (більше 1000 квартир) та фацівців і робітників, працюючих у нежитлових приміщеннях, розташованих у будинку (офіси, магазини, аптеки, поліклініки, дитячі заклади), а також їх відвідувачів.

План заходів з реалізації проекту

Демонтаж старих, малоефективних пристроїв, що використовуються для освітлення, та встановлення сучасних світильників з енергозберігаючими лампами і підключеними до них датчиками руху, монтаж систем відеоспостереження за усіма входами у кожній секції (7 секцій).

Ключові показники оцінки результату проекту

Мешканці будинку та власники нежитлових приміщень суттєво зменшать витрати на електроенергію по освітленню місць загального користування. З`явиться система захисту від крадіжок висококоштовного обладнання будинку (що знаходиться в місцях загального користування) та значно зменшиться відсоток квартирних крадіжок.

Приклади (кейси) схожих рішень

Датчики руху встановлені в будівлі Педагогічного університету ім. Гринченка на Оболоні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".