Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Biblioteka Hub" Шевченківського району Брав участь

Доданий
05.12.2016
Номер
361
Культура, туризм

Проект спрямований на розширення можливостей та надання спектру якісних культурно-освітніх послуг для громади Шевченківського району, забезпечення організації цікавого і змістовного дозвілля юного покоління, розвиток творчих здібностей дітей та молоді, залучення до книги і читання, підвищення їхнього інтелектуального рівня.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
288 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Валентина
Валентина Дзиганська
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

За роки функціонування реконструкція бібліотеки не здійснювалася взагалі, на сьогодні застаріле обладнання і облаштування бібліотеки, електромережі і освітлення потребують термінового оновлення, відсутня система вентиляції, що унеможливлює тривале перебування дітей, відсутність відповідного технічного обладнання не дає можливості для проведення заходів на високоякісному рівні.

Мета проекту

Реконструкція приміщення бібліотеки дозволить покращити соціальну інфраструктуру громади та якість надання культурно-освітніх послуг на території всього Шевченківського району.
Модернізація приміщення сучасним обладнанням надасть змогу впровадження нових інноваційних культурно-мистецьких заходів, створить комфортні умови для залучення потенційних користувачів і розширить коло послуг для громади

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Рішенням у питанні модернізації приміщення бібліотеки є проведення ремонтних робіт, заміна системи електромережі та освітлення, обладнання системою вентиляції, заміна меблів та стелажів. Цей комплекс робіт надасть можливість для проведення на якісно новому рівні виховних та дозвіллєвих заходів для користувачів і гостей бібліотеки, якими переважно є саме мешканці Шевченківського району.

Для кого цей проект

Громада м. Києва та гості столиці.

Ключові показники оцінки результату проекту

Переобладнання приміщення бібліотеки надасть можливість розширити спектр надання послуг бібліотеки користувачам і гостям та покращити їх якість. Підвищення рівня послуг, що надаються дітям району та міста сприятиме підвищенню інтелектуального, культурного рівня мешканців району, залучення до читання дітей і молоді, розвиток їхніх творчих здібностей, спрямування на національну самоідентифікацію та прищеплення національних і загальнолюдських цінностей.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".