Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Електронний гід-путівник по Києву у вигляді мобільного додатку Негативний висновок

Доданий
05.12.2016
Номер
368
Культура, туризм

Створення електронного гіда-путівника для системної та зручної подачі інформації про туристичну інфраструктуру, історичні, культурні та природні пам’ятки столиці, культурно-соціальні заходи. Дозволить користувачам організовувати своє дозвілля, самостійно будувати маршрути подорожей. Інформація постійно оновлюється та частково озвучується. Проект поєднує мобільний додаток, веб-сайт та інфоблок.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Неоніла
Неоніла Струк
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

все місто Київ

Проблема

Сьогодні немає додатку в мобільних пристроях, що містить всю інформацію про туристичну інфраструктуру Києва, транспорт, історичні пам’ятки. Щоб зорієнтуватись у місті, турист має відвідати багато сайтів, немає гарантії, що інформація на них актуальна, не скрізь в місті є Інтернет для доступу до сайтів. Тож, зорієнтуватись у столиці подорожуючому нелегко. Інформація, яка розміщена в Інтернеті, не перевірена, часто суперечлива і її треба читати, що не зручно під час екскурсії

Мета проекту

Надати жителям столиці та подорожуючим якісну, перевірену інформацію про туристичну інфраструктуру, історичні, культурні та природні пам’ятки Києва в одному зручному для використання мобільному додатку, який працює і без доступу до Інтернету, з метою розвитку туризму, задоволення культурних потреб жителів та гостей міста, створення нових робочих місць та патріотичного виховання молоді.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо надавати інформацію про місто Київ у вигляді комплексу інформаційних послуг до якого входить додаток Android до мобільних пристроїв, інфоблок та веб-сайт. Проект вирішить питання повного інформування жителів та гостей міста про готелі, ресторани, туристичні об’єкти, транспорт та культурні заходи в одному електронному ресурсі для самостійної організації дозвілля. Гід-путівник буде оновлюватись та нарощувати функціонал. Додаток має модульну структуру та необмежений термін придатності.

Для кого цей проект

Результатами проекту зможуть користуватись:
Туристи та подорожуючі. Жителі Києва, які зацікавлені в дослідженні свого міста. Педагоги, що організовують просвітницьку та виховну роботу з дітьми, молоддю. Туристичні фірми, підприємства туристичної інфраструктури, міська рада.

План заходів з реалізації проекту

1. Збір інформації про інфраструктуру Києва.
2. Створення контенту по культурних та історичних пам’ятках Києва.
3. Створення аудіоконтенту по найвизначніших місцях та пам’ятках Києва.
4. Створення ілюстративного матеріалу.
5. Розробка мобільного додатку Android.
6. Наповнення мобільного додатку контентом.
7. Розробка сайту.
8. Наповнення сайту.
9. Тестування мобільного додатку та сайту.

Ключові показники оцінки результату проекту

Наявність мобільного додатку та сайту
Кількість скачувань додатку
Кількість відвідувачів сайту

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Атака на сайт чи додаток.
2. Форс-мажорні обставини (стихійні лиха, воєнні дії).
3. Здешевлення національної валюти білш ніж на 20%.

Приклади (кейси) схожих рішень

Путівник по Франції - Бретань

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".