Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Підводне плавання дітям, які потребують соціальної допомоги Негативний висновок

Доданий
05.12.2016
Номер
373
Соціальний захист

Пілотний проект спрямований на надання соціальних спортивно-оздоровчих послуг дітям та підліткам з малозабезпечених сімей, потребуючих соціальної допомоги ( багатодітних сімей, дітей бійців АТО, біженців та вимушених переселенців тощо). Пропонуємо створити секцію з підводного плавання, яка фінансується за рахунок громади.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
130 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Науменко
Локалізація
Подільський

Опис

Проблема

У Києві одними з найуразливіших верств населення є діти з малозабезпечених сімей, більшість яких є у важкій життєвій ситуації. Середньостатистична сім’я киян має змогу на власний смак обрати для своєї дитини будь-яку платну спортивну секцію або гурток позашкільної освіти. На відміну від цього, для дітей з багатодітних сімей, біженців, вимушених переселенців, сиріт бійців АТО монетарний аспект позашкільного навчання та дозвілля є нездоланною перешкодою.

Мета проекту

З метою забезпечення відповідного життєвого рівня та проведенню соціальної адаптації й реабілітації дітей з малозабезпечених сімей, які перебувають у важкій життєвій ситуації (багатодітних сімей, вимушених переселенців тощо) пропонуємо створити пілотну секцію з навчання підводному плаванню, яка фінансується за рахунок громади.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Підводне плавання-найбільш доцільний та гармонійний вид дозвілля та фізичного навантаження у підлітковому віці, благотворно впливає на фізичний розвиток та прищеплює позитивні емоційно-вольові якості, має важливий виховний аспект. Він розвантажує хребет, формує поставу та статуру, укріплює мꞌязи кінцівок та тулуба, зміцнює імунітет, надає емоційне розвантаження, виховує самовладання.

Для кого цей проект

1.Для групи школярів (6-8 осіб) з малозабезпечених сімей (у т. ч., які опинилися в екстремальній ситуації (які постраждали внаслідок збройних конфліктів, біженці і вимушені переселенці тощо).2. Це проект для громади киян: дозволить розробити алгоритм створення та практичної роботи секцій , які фінансуються за рахунок громади. Проект зможе виявити можливі недоліки та похибки в реалізації та допоможе уникнути недоцільних дій у майбутньому .

План заходів з реалізації проекту

Пропонуємо заняття у басейні тричі на тиждень по 45 хвилин для групи 6-8 школярів (10-14 років) на протязі 12 місяців. У програму входить навчання класичному плаванню, плаванню та пірнанню в ластах, гімнастиці у воді, підводної гімнастиці, боротьбі у воді та під водою (акватлону), підводним іграм та естафетам, зануренню з аквалангом, рятуванню на воді.

Ключові показники оцінки результату проекту

Відпрацьований алгоритм функціонування комунальної спортивної секції, яка фінансується за рахунок громади знадобиться для розповсюдження таких спортивних секцій по районах м. Києва. У дітей відновляться фізичні та нервові сили, попередиться розумова й фізична перевтома, зміцниться опірность психіки до негативних впливів, упевненість у своїх силах, працездатність, завзятість у досягненні мети, витривалість, дух колективізму, вміння працювати у команді.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".