Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«Київський військово-патріотичний табір «Азовець» Негативний висновок

Доданий
05.12.2016
Номер
374
Освіта

Київський військово-патріотичний табір «Азовець» створюється з метою всебічного розвитку дітей та молоді, формування українця нового покоління – патріота, готового брати активну участь в розбудові та захисті України.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
997 388 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Кухарська
Локалізація
Оболонський

Опис

Проблема

В епоху «гаджетів» діти та молодь цікавляться віртуальним життям набагато більше, ніж фізичним. Як наслідок – проблеми із здоров’ям, безпорадність у незнайомій ситуації та деградація. Високі ціни за перебування у літніх таборах стають непосильними для більшості сімей і тому діти улітку залишаються один на один із улюбленим гаджетом в кращому випадку, в гіршому - ідеалами для них стаютьвуличні компанії і кулачні розбірки.

Мета проекту

Військово-патріотичне вихованнямолоді, формування Українця нового покоління, готового брати участь у розбудові та захисті країни

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо організувати «Київський військово-патріотичний табір «Азовець» (наметове містечко, 6 змін, тривалість зміни – 12 днів), відмовитись від гаджетів та зробити наголос на вихованні патріотизму, навчанні із самозахисту, тактики, виживання в будь-яких екстремальних умовах та отримання знань з військової справи, домедичної допомоги та історії України. Також проходження смуги перешкод, екскурсій, проведення занять з тактики та ознайомлення з військовою технікою.

Для кого цей проект

Діти віком від 9-18 років

План заходів з реалізації проекту

Підготовка території;
Організація та проведення інформування населення ( розробка та розповсюдження агітаційної продукції);
Пошук та набрання адміністрації та персоналу табору;
Закупівля необхідного інвентаря;
Набрання дітей

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні(підвищеннярівня патріотизму у підростаючого покоління, виховання дисциплінованності, самоорганізації та відповідальності, фізичний та розумовий розвиток молоді)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Затримка введення проекту в експлуатацію;
Перевищення кошторисної вартості.

Приклади (кейси) схожих рішень

У 2015 році табір функціонував на території реабілітаційного центру «Ковчег» що в Пущі-Водиці, а у 2016 році - на території затоки Верблюже, що в Оболонському районі та в с. Бузова, Києво- Святошинського району, Протягом роботи табору, було оздоровлено більше 600 дітей серед яких школярі м. Києва,діти бійців полку «Азов» та учасників АТО, а також діти з окупованих територій та всієї України.
https://vk.com/tabir.azovec
https://www.youtube.com/watch?v=VcyrzPrvzGo

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".