Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Майданчик майбутніх футбольних чемпіонів Брав участь

Доданий
05.12.2016
Номер
375
Спорт

В ЗОШ №170 навчались і грали видатні футболісти Шовковський, Ващук. Зараз там тренується та ідуть до своєї мети багато талановитих юних футболістів але умов, де можуть вдосконалювати свою гру не має, тому часто вимушені переходити до інших шкіл. Пропоную на території школи створити сучасний майданчик, для якого в подальшому можна буде зробити накриття. Дизайн-проект додається до проекту.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
830 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Микола
Микола Реун
Локалізація
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Героїв Дніпра

Проблема

Дітям що навчаються в школі та грають у футбол доводиться або ходити на віддалені майданчики або переходити до іншої школи хоча при цьому достатньої кількості годин для тренування не достатньо. Проблема вирішиться лише якщо створити новий, додатковий майданчик

Мета проекту

Дітям що навчаються в школі та тренуються грі у футбол, мають перемоги на міському, державному та міжнародному рівні, дати можливість якісно підвищувати свій рівень на майданчику, що буде знаходитись поряд з їх спортивним класом та роздягальнями і надалі достойно будуть представляти свій район та місто у змаганнях

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Створити футбольний майданчик зі штучним покриттям розміром 22х44м. на території школи де навчаються та перевдягаються діти що вже зараз тренуються та грають у футбол але доводиться ходити або їздити часто у віддалені місця.

Для кого цей проект

Майданчик для дітей та юнаків Оболонського району але здебільшого мікрорайону Героїв Дніпра

План заходів з реалізації проекту

Підготовка основи під покриття та укладка штучного покриття, встановлення огорожі та монтаж освітлення.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація проекту дасть додаткове заохочення дітей до фізичного розвитку через гру у футбол, виявить талановитих майбутніх спортсменів що достойно будуть представляти команду району чи міста у змаганнях. Близкість майданчика до школи надасть додаткову безпеку під час переходу на тренування та після нього.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Потрібен контроль якісного виконання робіт згідно із нормами та проектом

Приклади (кейси) схожих рішень

Подібні майданчики створюють футбольні клуби, школи чи об'єднані громади

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".