Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

І хай заквітнуть лотоси на Тельбіні! Брав участь

Доданий
05.12.2016
Номер
379
Екологія

Проект направлений на створення аквагазону на озері Тельбін з надводних, водних і берегових рослин – найкращих санітарів водойм, які мають відновити природну систему самоочищення озера, і створити гармонійний простір природної краси в умовах мегаполісу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
93 260 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Березняки

Проблема

Озеро Тельбін є улюбленним місцем відпочинку жителів усього міста. Вода в озері забруднена, що не дозволяє купатися в ньому. Зараз на озері запущений екпериментальний проект гідроаерації, яка за рахунок насичення води киснем, поліпшить окисні процеси в воді озера, і сприятиме її очищенню. В аквагазоні, який пропонується створити , зібрані рослини-гідробіонти, які здатні відновити системи самоочищення води в озері, досягнути природної рівноваги між флорою і фауною .

Мета проекту

Досягти відновлення процесів самоочищення води озера.
Зробити зону відпочинку навколо озера Тельбін не тільки спортивно-оздоровчою, а й зразком рекреаційного дизайну, простором гармонії рослинного і тваринного світу, задля виховання почуття прекрасного та любові до природи у відвідувачів озера.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Створити аквагазон на озері Тельбін і з рослин-гідробіонтів, які за рахунок біосинтеза запобігають процесам гниття і цвітіння води, за рахунок продукування біологічно активних речовин блокують розмноження патогенної і анаеробної мікрофлори в воді, а також поглинають шкідливі речовини з води. Ці рослини створюють сприятливі умови для існування водної фауни, відновлюють харчовий ланцюг в екосистемі озера, і, в цілому, запускають багаторівневий процесс самоочищення води в озері.

Для кого цей проект

Купатися в Тельбіні, а також насолоджуватись красою аквагазону зможуть всі відвідувачі озера Тельбін – кияни і гості міста Києва і України.

План заходів з реалізації проекту

1. Створення дизайн-проекту аквагазону;
2. Відбір рослин для аквагазону, створення композиції з них;
3. Закупівля рослин.
4. Висадження.
5. Встановлення світильників
6. Догляд за аквагазоном.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Очищення води в озері Тельбін
2. Створення гармонійного природного середовища в умовах мегаполісу, необхідного для естетичного виховання відпочивальників.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Приклади (кейси) схожих рішень

Приватні озера. В масштабах мегаполісу відсутні. Досвід може бути розповсюджений на інші водойми Києва.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".