Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Детальний план території житлового мікрорайону Воздвиженка Негативний висновок

Доданий
05.12.2016
Номер
380
Екологія

Розробка детального плану дозволить мешканцям та гостям мікрорайону Воздвиженка створити комфортне, безпечне та екологічне життя.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
450 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Світлана
Світлана Безкоровайна
Локалізація
Подільський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

житловий мікрорайон Воздвиженка

Проблема

На території Подільського району виникла складна містобудівна ситуація, яку спричинило будівництво в урочищі Гончарі-Кожум’яки, що є однією з найдавніших історичних місцевостей Подолу.
Відсутність затверджених планів зонування територій та детальних планів територій призводить до хаотичного розміщення об'єктів, порушення вимог охорони довкілля та культурної спадщини, не дає можливості встановити обґрунтовані параметри об'єктів при видачі містобудівних умов та обмежень.

Мета проекту

Збереження індивідуальної своєрідності території задля створення комфортного простору для мешканців та гостей міста.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Розробка детального плану території житлового мікрорайону Воздвиженка.
Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Для кого цей проект

мешканці та гості міста Києва

План заходів з реалізації проекту

послуги проектної організації щодо розробки ДПТ

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні (збільшення надходжень до бюджету за рахунок туристичної привабливості території). Екологічні (за рахунок створення скверу Кожум'яки). Соціальні (за рахунок створення дитячих дошкільних закладів).

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".