Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

IV Науково-практична конференція Формування тверезого способу життя в сім'ї та суспільстві Негативний висновок

Доданий
05.12.2016
Номер
388
Охорона здоров'я

Проблема вживання алкоголю, а надто серед молоді, вже давно призвела до сумного лідерства України (разом з Молдовою, Чехією та іншими сусідами) за показником рівня вживання алкоголю на душу населення, тому багатослівного обгрунтування актуальність конференції не потребує.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
150 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Роман
Роман Галицький
Локалізація
Шевченківський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Український дім. Міжнародний конгрес-центр вул. Хрещатик 2, Київ, 01001, Україна. Конференц-зали в центрі Києва. Багатофункціональні зали, що можуть вмістити від 50 до 500 першого дня.

Проблема

Вживання алкоголю в Україні вже призвело до суттєвого погіршення здоров'я українців і веде до виродження української нації. Протягом багатьох років вживання алкоголю в Україні перевищує катастрофічний рівень і становить 15,6 л абсолютного спирту на душу населення за рік [Зріз алкогольної ситуації в Україні 2013 (дані 2012 року)].

Мета проекту

Обговорення i впровадження сучасних здобуткiв у таких сферах, як виховання тверезостi в сiм’ї, теорiя та практика тверезого (безалкогольного) способу життя в суспiльствi, органiзацiя тверезницької дiяльностi.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Педагогіка.

2. Психологія.

3. Медицина.

4. Соціологія.

5. Історія, право.

6. Інформаційні технології.

7. Релігійні підходи до виховання тверезості.

8. Організація тверезницького руху.

9. Інші аспекти тверезого способу життя.

Для кого цей проект

На конференцiю запрошують фахiвцiв з виховання тверезницького свiтогляду та профiлактики вживання алкоголю (первинної профiлактики алкогольної залежностi), педагогiв, психологiв, медичних працiвникiв, активiстiв тверезницьких органiзацiй і всiх тих, хто прагне вiдродити тверезість в українському суспiльствi.

Відбудуться виступити з доповiддю, які є оригiнальними результатом наукового дослiдження або практичної роботи авторів, та вiдповiдають меті конференцiї й тематицi однiєї з її секцiй.

План заходів з реалізації проекту

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Запрошуємо виступити на конференції з доповіддю, яка є оригінальним результатом наукового дослідження або практичної роботи її автора, відповідає цілям конференції і тематиці однієї з секцій конференції.

Вибрані тези доповідей, прийнятих до участі в конференції, а також наукові статті публікуються в Збірнику доповідей IV науково-практичної конференції .

http://science.tvereza.info.

Ключові показники оцінки результату проекту

За підрахунками спеціалістів алкоголь щороку спричиняє:
• 100 млрд збитків економіці України;
• понад 300 тис. смертей спричинених алкоголем (прямо чи не прямо пов’язаних). Це приблизно як населення міста Хмельницького у працездатному віці;
• 700 тис. осіб на обліку в психдиспансері [5];
• 50 % убивств, самогубств, нещасних випадків, ДТП та пожеж;
• 25-30 % випадків дитячої патології новонароджених;
• лікування людей з вадами, фінансування дітей-сиріт, утримання в’язнів та інші витрати.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Формування сильної та ефективної державної влади неможливе без відповідального відношення управлінців до виконання службових обов'язків, надання власного прикладу турботи та допомоги людям, дієвого підвищення рівня адміністративної культури загалом.

Вбачаю необхідність загальнонаціональних досліджень та впровадження механізмів утвердження тверезого світогляду державних стандартів для результативності публічного управління.

Приклади (кейси) схожих рішень

Схожі рішення зустрічаються вкрай рідко. Отож, IV всеукраїнський захід (в друге масштабно) з міжнародною участю плануємо провести в четверте у листопаді 2017 року, впродовж двох днів.

Замовник: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РУХ «ТВЕРЕЗА УКРАЇНА», ГО «ТВЕРЕЗА УКРАЇНА»; код ЄДРПОУ: 38792787.

З повагою, Голова Правління Організації, Керівник Київського обласного відокремленого підрозділу (КОВП) - Галицький Роман Антонович.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".