Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановленя антивандальних смітників в Оболонському районі Негативний висновок

Доданий
05.12.2016
Номер
395
Комунальне господарство, енергозбереження

На вулицях Оболонського району немає смітників, отже мешканці змушені або носити сміття з собою, або кидати просто під ноги, що багато хто і робить. За відсутності смітників папірці, склянки, недопалки кидають по закутках і просто на вулицях. Ми пропонуємо встановити 50-літрові сміттєві урни, які замикаються на замок і кріпляться до вертикальних поверхонь, таких як стовби або стіни.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
455 700 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Вероніка
Вероніка Корж
Локалізація
Оболонський

Опис

Проблема

На вулицях Оболонскього района відсутні смітники. КМДА аргументує це тим, що шукає противовибухові урни, але робить це вже більше року.

Мета проекту

Встановлення на основних вулицях Оболонскього району 217 шт. антивандальних 50-літровиї смітєвих урн, які замикаються на замок і кріпляться до вертикальних поверхонь, таких як стовби або стіни.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Рішення полягає в тому, що потрібно закупити і встановити смітники вздовж основних вулиць, кожні 100 метрів. Ці смітники повинні відповідати декільком вимогам. По-перше вони повині бути антивандальними, що унеможливить знищення їх вандалами та недасть можливість безхатькам розкидати смітя. По-друге вони повині мати досить вузький отвір для малогабаритного сміття, запобігати викіданню в них великогабаритних предметів та потрапляння вибухових пристроїв.

Для кого цей проект

Для всіх мешканців Києва та гостей столиці.

План заходів з реалізації проекту

Придбання антивандальних смітєвих урн
Монтаж антивандальних смітєвих урн

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект буде вважатись реалізованим, якщо на визначенних в проекті вулицях, на відстані одна від одної в 100 метрів, в кількості 217 шт. будуть встановленні «Антивандальні» сміттєві урни.

Приклади (кейси) схожих рішень

http://ua-reporter.com/novosti/184212

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".