Багатофункціональний спортмайданчик "Спорт для всіх" Реалізований

Доданий
06.12.2016
Номер
410
Спорт

Проект дасть можливість на одному багатофункціональному майданчику займатись футболом, волейболом, баскетболом та великим тенісом дітям як у шкільний так і у вільний час. Цей майданчик має привілею архітектурної доступності для дітей з вадами ДЦП.

Лідер проекту
Руслан
Руслан Литвинов
Бюджет
979 970 грн
Розрахунок бюджету
Район
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Троєщина

Проблема

У зв'язку з тим, що стадіони у школах та на деяких прибудинкових територіях доволі довго не ремонтувалися і мають не привабливий вигляд, діти не користуються ними. Спортивний майданчик, який буде знаходитися на шкільній території, доступний кожному. В школі № 249 відкрито навчання діткам з ДЦП, які зможуть спробувати себе на цьому майданчику та спостерігати за учасниками змагань.

Мета проекту

Кожна дитина любить стрибати, бігати, грати в активні ігри на повітрі. Рух викликає позитивні емоції, захват та задоволення. У вільний час діти матимуть можливість витрачати сили та надлишкову енергію займаючись футболом, волейболом, баскетболом та великим тенісом, а дітки з ДЦП відчути радість від емоцій.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Облаштувати спортивний майданчик для зайнятості і виховання дітей та молоді - справа нашого майбутнього. Заняття спортом сприяє оздоровленню дітей та юнацтва не тільки тіла, а і душі.

Для кого цей проект

Для дітей віком 6-18 рокув, юнацтва, батьків, пдагогів та мешканців Деснянського району міста Києва.

План заходів з реалізації проекту

Підготовка основи для спортивного майданчика. Будівництво основи для спортивного майданчика. Встановлення огорожі. Облаштування спортивного покриття зі штучних матеріалів. Встановлення та монтаж спортивного інвентаря.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальний результат:- розкриття спортивного потенціалу дітей та молоді, відкриття нових талантів, популяризація здорового способу життя, відмові від шкідливих звичок. Створення організаційного дозвілля для дітей.

Приклади (кейси) схожих рішень

просп. Володимира Маяковського, 21Г.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".