Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Куточок Криму у серці Подола Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
411
Комунальне господарство, енергозбереження

Пропонуємо облаштувати подільський дворик у стилістиці Кримсько-татарського подвір"я. Створити комфорт у будинку впровадивши енерго.-зб. заходи (заміна вікон, дверей, теплопункту) і розписавши під"їзди у тематиці "Пори року" (ініціатива розпочата у самостійно у 2015 році).

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
890 156 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ольга
Ольга Мирцало
Локалізація
Подільський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Подол

Проблема

Подільські двори, які славилися своєю гостинністю і затишком, мали дух спільноти і сусідства, перетворилися у сірі, знебарвлені зони, а будинки - у місця, куди люди приходять спати, а не жити і спілкуватися. Будинок і двір за адресою Щекавицька 36, що на Подолі, знаходяться у занепаді.

Мета проекту

Дати можливість мешканцям будинку знову відчути комфорт, а жителям Подолу і гостям міста насолодитися атмосферою традиційного Криму. Створити зв"язок "дім-двір-спільнота" - типова концепція для Криму, де двір цє продовження дому, місце для зустрічі сім"ї/друзів/гостей

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо облаштувати Подільський дворик і будинок у стилістиці Кримсько-татарського м-ва (розписати вхідну арку і стіну паркану, додати Кримську рослинність і перенесни затишок кримського подвір"я на Поділ). Створити комфорт і затишок у будинку впровадивши енергозбурігаючі заходи (встовлення вікон і дверей, та теплопункту) і розписавши стіни під"їздів у тематиці "Пори року" стилізованих у Кримсько-татарській тематиці (ініціатива розпочата у 2015 році, розписи Ельміри Сеїт-Аметової).

Для кого цей проект

для мешканців будинку, що проживають за адресою Щекавицька 36, кияни і гості міста

План заходів з реалізації проекту

заміна вікон, дверей на енергозберігаючі; встановлення ІТП; розпис стін у під"їздах, арки і стін у подвір"ї, облаштування двору у стилістиці Кримсько-татарського орнаментального мистецтва; залучення кримсько-татарських майстрів, що проживають у Києві (Рустем Скібін, Ельміра Сеїт-Аметова, інші), а також кримсько-татрських студентів, що навчаються декоративному мистецтву

Ключові показники оцінки результату проекту

економія енергоресурсів (заміна вікон, дверей на енергозберігаючі; встановлення ІТП)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

ніяких

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".