Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інноваційна урна для сміття 2&1 Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
416
Комунальне господарство, енергозбереження

Проект виготовлення та встановлення в парках, скверах, біля будинків, на зупинках громадського транспорту інноваційних урн на основі патенту України на корисну модель №7228 (заявка u201201779 від 17.02.2012 року)
Урна відрізняється тим, що її неможливо перевернути, викрасти, не потрібно періодично фарбувати і ГОЛОВНЕ - вона має вдвічі більший об'єм ніж звичайна.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Микола
Микола Фредюк
Локалізація
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Троещина

Проблема

Ми часто бачимо на зупинках громадського транспорту, в парках, скверах, інших громадських місцях перекинуті урни з сміттям, або переповнені сміттям урни, деякі з них давно не фарбувалися і тому мають неприглядний вигляд.

Мета проекту

Покращити благоустрій столиці України.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення нових та планомірна заміна старих урн.

Для кого цей проект

Киян та гостей міста.

План заходів з реалізації проекту

Визначення замовника проекту. Уточнення кольору та конструкції урн. Визначення кількості урн. Погодження з замовником місць встановлення урн. Виготовлення промислового зразка урн. Затвердження замовником промислового зразка урни. Монтаж урн.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальний результут - покращення благоустрою міста. Економічний результат - зменшення фінансових витрат на вивезення сміття.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".