Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановлення пам'ятника старшій доньці Ярослава Мудрого — Анастасії Ярославні. Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
420
Культура, туризм

Встановлення пам'ятника (скульптури) старшій доньці Ярослава Мудрого- Анастасії Ярославні- це частина великого культурно-мистецько-просвітницького проекту “Вивчаємо історію України через культурно-мистецькі проекти”, який передбачатиме встановлення пам'ятників (скульптурних композицій) іншим дочкам князя, всій його родині та іншим відомим історичним постатям, які мають відношення до України.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
996 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Людмила
Людмила Черватюк
Локалізація
Шевченківський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Лук'янівка

Проблема

У зв'язку з декомунізацією пам'ятник Косіору був демонтований, тому з'явилась можливість використати це місце для увіковічення історичної постаті , яка має відношення до Київської Русі, жінці -Анастасії Ярославні (ХІ ст.). ГО “Жінки майбутнього” вже багато років займається підтримкою творчих проектів та створенням культурного простору для українських митців. Участь в цьому проекті дасть можливість талановитим українським митцям реалізувати свої творчі задуми на користь суспільства.

Мета проекту

Привернути увагу до вивчення історії Київської Русі та до тих історичних постатей, з якими ми ідентифікуємо цей період, через реалізацію культурно-мистецьких проектів, які дадуть привід згадати історію країни, в якій ми живемо. Нагадати всім громадянам України,а не тільки киянам, і гостям міста,що в нас є такі предки. І що“нашому древньому роду нема переводу”.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Анастасія увійшла в історію як дружина угорського короля Андраша, яка після його смерті була на угорському престолі. Життя її може бути прикладом і сьогодні. У кожної епохи свої виклики, цій мужній жінці теж було нелегко приймати рішення в той час. І тому ця історична постать привертатиме увагу дітей і молоді,пропагуючи культ знань. Український народ має достойних предків, які достойні вивчення і пропагування. Ця скульптура саме в цьому місці гармонійно вписуватиметься в простір міста.

Для кого цей проект

Проект є суспільно-значимим, в першу чергу, спрямований на молодь, яким треба мати орієнтири в житті, а також для жінок, які, ознайомившись з біографією Анастасії, зможуть знайти відповіді на питання, які постають перед ними в теперішній нелегкий час, а також для всіх киян та гостей міста. Можливі варіанти змін туристичних маршрутів, розроблені тематичні екскурсії та мистецькі заходи. Реалізація проекту підніме рейтинг Києва і залучить додаткові групи туристів в столицю України.

План заходів з реалізації проекту

1 етап- оголошення конкурсу ескізів та макетів серед професійної спільноти в НСХУ,ВНЗ, на сайті КМДА . - 02.2017 р.
2 етап- визначення переможців (-ця), оприлюднення результатів конкурсу. Заключення договорів на виконання робіт -03.2017р.
3 етап- виготовлення форми автором -04-05.2017р
4 етап-виготовлення самої скульптури на виробництві- 06-09.2017р.
5 етап- транспортування та встановлення пам'ятника -10. 2017 р.
6 етап- відкриття пам'ятника– 11-12.2017р.

Ключові показники оцінки результату проекту

Крім виховної,патріотичної,просвітницької та соціальної функцій у цього культурно-мистецького проекту є і економічна функція - залучення туристів до Києва за тематичним маршрутом із країн Європи (особливо Австрії та Угорщини) та інших континентів, що приведе до збільшення бюджету міста Києва,що в рази перевищуватиме кошти, витрачені на встановлення цього пам'ятника (скульптури) славетній жінці епохи Київської Русі Анастасії Ярославни- старшої доньки князя Ярослава Мудрого.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

продовження (або скорочення) термінів реалізації проекту за рахунок чинників ,що впливають на термін, через організацію проекту,можуть бути також зміни в орієнтовній вартості проекту через збільшення або зменшення елементів скульптурної композиції (пам'ятника).

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".