Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Благоустрій кварталу частини історичної зони Києва Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
421
Комунальне господарство, енергозбереження

Прибудинкова територія будинків по вулиці Володимирська,9,В.Житомирська,6,6а,6/11- значущий квартал частини історичної зони Києва,яка знаходиться між Андріївською церквою і Михайлівським собором.Саме тут:меморіал«Княжі могили», фундамент церкви 12-го ст.Нині квартал знаходиться в жалюгідному стані,потребує проведення термінового благоустрою

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
473 550 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Руслан
Руслан Петрушин
Локалізація
Шевченківський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Шевченківський

Проблема

Територія історичного кварталу захаращена, не має освітлення, майданчика для сміттєвих контейнерів, лавок для відпочинку; регулярне виникає стихійне звалище, зелені зони потребують відновлення, огорожі; небезпечно для відвідувачів міста руйнується обрамлення з бетону фасаду будинку 9 на вул.Володимирська. Тому ця територія громадського простору перебуває в непридатному для відвідування пам'яток стані, потребує термінового благоустрію.

Мета проекту

Благоустрій прибудинкової території будинків – квартальної частини історичної зони Києва потрібно для розвітку міста, підвищення його статусу як туристичної столиці, для організації безпечних і сприятливих умов для відвідування визначних пам'яток, залучення туристів, а також одночасного створення місцевим жителям нормальних умов та підвищення рівня їх життя.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується: встановити вуличні світильники на сонячних батареях; провести роботи щодо відновлення та огорожі зелених зон; встановлення лавок для відпочинку; облаштувати майданчик для контейнерів для збору побутових відходів, а також для усунення небезпечной зоны провести роботи по відновленню обрамлення з бетону, яке руйнується, на фасаді будинку 9 по вул. Володимирська.

Для кого цей проект

Проект розроблений в інтересах територіальної громади Шевченківського району, Києва, громадян України та інших країн, які відвідують Київ, в тому числі з туристичною метою.

План заходів з реалізації проекту

Придбати та встановити вуличні світильники на сонячних батареях – 10 одиниць, огорожі зелених зон (клумб) – 200м, вуличні лавки зі спинкою (на бетонній площадці) – 4 одиниці
Облаштувати майданчик для розміщення контейнерів для збору побутових відходів
Відновити обрамлення з бетону,яке руйнується, на фасаді (на висоті близько 12-ти метрів) будинку 9 по вул. Володимирська
Відновити зелені зони (санітарна обрізка дерев, придбання садивного та супутнього матеріалу, роботи з озеленення)

Ключові показники оцінки результату проекту

Освітлення території для відвідування пам'яток і безпеки в темний час доби, збільшення зелених насаджень, огородження зелених зон, збільшення зон тимчасового відпочинку, ліквідація зони небезпеки в районі фасаду будинку 9 по вул. Володимирська, облаштування майданчика для розміщення контейнерів для збору побутових відходів, дотримання санітарних та протипожежних правил утримання території.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні, в тому числі у зв'язку з установкою за рахунок коштів співвласників ОСББ «Княже місце» і ОСББ «Брама Ярослава» на прибудинковій території цілодобової системи відеоспостереження, включаючи спостереження в режимі онлайн. Також проект отримав підтримку від вказаних ОСББ.

Приклади (кейси) схожих рішень

Немає

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".