Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Історична подорож Києвом у 3D форматі "3-D KyivToSee" Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
426
Культура, туризм

Створення віртуального 3-D музею міста Києва, що буде розміщуватися у приміщені та на сайті Музею історії Києва а також в пошуковій системі та на карті Gjjgle.. Цивілізований світ за допомогою інтернету матиме змогу відвідати Київ віртуально та ознайомитися з актуальним та історичним обличчям міста.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
315 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

Сьогодні не всі мешканці Києва,тим більше туристи, мають змогу потрапити в цікаві місця столиці та бути свідками історикотворчих подій в силу різних обставин і причин. Необхідно створти віртуальний 3-D музей міста Києва, що дасть можливість абсолютно усім бажаючим «відвідати» цікаві місця міста, та зберегти усе це для історії. Окрім цього інтернет-відвідувачі зможуть переглянути найцікавіші масштабні тимчасові експозиції музею історії Києва з будьякої точки доступу до мережі інтернет в світі.

Мета проекту

Закарбувати для історії міста та людей цікаві місця столиці та експозиції музею, організувати безперешкодний доступ до цьго унікального контенту, створивши віртуальний 3-D музей міста Києва, запровадити сучасні світові практики інтерактивних моделей комунікації з туристами.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Провести дослідницьку фото-експедицію по музейно-виставовому центру «Музей історії Києва», а також по усім філіалам Музею історії міста Києва та по місту Києву, створивши 3-D панорами цікавих та історичних місць (наприклад Андріїський звіз),та розмістити їх в пошуковій системі Google та на її картах.Це надає можливість інтернет-користувачам усього цивілізованого світу бачити київську давнину сучасному 3D форматі.

Для кого цей проект

Мешканці Києва та гості столиці, включаючи іноземних туристів матимуть змогу побачити цей проект у приміщені Музею історії міста Києва за допомогою VR-окулярів віртуального бачення, а також світова сільнота що має доступ до інтернет ресурсів завдяки ресурсам Google та сайту музею. Частина інтернет відвідувачів обов`язково завітає до нашого древнього міста у якості туристів.

План заходів з реалізації проекту

Знайти підрядника для виконання послуг (зйомки 3-D турів)
Відзняти локації – 7 філій Музею історії Києва + 2 експозиції + 3 локації Києва
Закупити обладнання (4 комплекти для перегляду VR) = стіл + окуляри + смартфон)
Облаштувати місця в музеї для перегляду віртуальних турів
Технічний супровід
Викладення електронних версій на сайті музею та ресурсах Google.

Ключові показники оцінки результату проекту

- Запровадження нових сучасних методів інтерактивного спілкування з відвідувачами музею
- Популяризація історії Києва серед українців,в тому числі молоді завдяки розміщенню в інтернет-ресурсах.
- Доступ до історичних місць нашого міста світовій спільноті.

- Збільшення потоку туристів,а далі надходжень до бюджету міста за рахунок впровадження новітніх інноваційних VR-технологій.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність ризиків

Приклади (кейси) схожих рішень

З 26 квітня по 10 травня в Музеї історії Києва відбулася світова прем’єра Chernobyl VR Project. Це перший віртуальний інтерактивний музей Чорнобиля під назвою «Місто-привид. Світова прем’єра
подорожі». Творцям проекту – польським розробникам з The Farm 51 вдалося детально відтворити місце катастрофи
http://mel.fm/2016/09/16/google?ogimage=http%3A%2F%2Fimage.mel.fm%2Fi%2FV%2FV6sJnDYNG9%2F600.jpg%3Fogimage%3Dhttp%3A%2F%2Fimage.mel.fm%2Fi%2FV%2FV6sJnDYNG9%2F600.jpg

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".