Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Заміна вхідних дверей на автоматичні розсувні у Поліклініці ЦПМСД Русанівка Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
432
Охорона здоров'я

Встановлення на вході до полікліники автоматичних розсувних дверей. Це,по-перше, - зручно, по-друге - позбавляє відвідувачів закладу додаткових контактів із можливими вірусами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
182 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олена
Олена Пономарьова
Локалізація
Дніпровський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Русанівка

Проблема

Полікліникою Сімейного лікаря користуються мешканці мікрорайону. Також її відвідують всі кияни, які проходять обстеження лікарів для отримання медичних довідок при працевлаштуванні та отримінні посвідчення водія. Сьогодні на вході встановлені алюмінієві двері на пружинах, які достатньо важко відкрити, тим більше - людям похилого віку, які найчастіше відвідують медичний заклад. Також двері, до яких не треба торкатися, - звичайна міра запобігання розповсюдження можливих інфекцій.

Мета проекту

Зробити вхід до поліклініки зручним та безпечним для відвідувачів: людей, що направляються у медичний заклад із різними проблемами із здоров'ям, вадами опорно -рухального апарату тощо. Такі двері - необхідний елемент зручності та культура медичного обслуговування. Через такі двері до поліклініки зможуть потрапити хворі з порушенням рухів, на інвалідних візках. Сьогодні для таких людей увійти до медичного закладу - не абияка проблема.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Автоматичні розсувні двері сьогодні не новація, а звичайна зручність. Тим більше, - вхід до медичного закладу, до якого йдуть люди додаткова міра запобігання розповсюдженню можливих хвороб.

Для кого цей проект

Це - соціально орієнтований проект. Для всіх мешканців мікрорайону та всіх, хто звертається за медичною допомогою у поліклініку. Для тих, хто має проблеми із здоров'ям. Для всіх пенсіонерів, вагітних жінок, всіх, хто захворів, або одужав, для всіх, хто хоче підтвердити дієздатність, або недієздатність - для всіх-всіх-всіх!

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальний проект. Але він містить у собі і теплозбереження, і зменшення ризику захворювань через торкання до ручок медичного закладу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Дуже важке погодження проходження документів після старту проекту (якщо він відбудеться). Відсутність вчасного фінансування, дотягування до кінця фінансового року.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".