Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Історичний фестиваль на печерську "Шляховий камінь 2017" Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
437
Культура, туризм

Історичний фестиваль на печерську "Шляховий камінь", за допомогою проведення різнопланових змагань, лекцій, майстер-класів, семінарів, спрямований покращити знання мешканців Києва про історію свого міста та популяризувати історичну реконструкцію, як рух корисний для фізичного, розумового, духовного розвитку та національно-патріотичного виховання молоді!

Бюджет
225 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Печерський

Опис

Проблема

необхідність протидії пропаганді сепаратизму та антиукраїнській ідеології

Мета проекту

Історичний фестиваль «Шляховий камінь» спрямований на формування ціннісних орієнтирів, спільної історичної пам'яті та підвищення рівня громадянської свідомості молоді; популяризації самобутнього етнокультурного простору XII – XVI століття; залучення учнівської молоді до збереження історико-героїчної спадщини свого народу;

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Патріотичність усіх українців – це відповідність часу, тому є нагальна потреба проведення заходів, таких як історичний фестиваль «Шляховий камінь», що сприяють національно-патріотичному вихованню підлітків, які, вступивши у доросле життя, мають стати на боротьбу за незалежність своєї Батьківщини.

Для кого цей проект

Мешканці міста та гості столиці. Насамперед історичний фестиваль "Шляховий камінь" спрямований на учнівську і студентську молодь, та людей середнього віку.

План заходів з реалізації проекту

1. Підготовка місця для проведення фестивалю.
2. Облаштування майданчиків для проведення різнопланових змагань, ярмарки народних ремесел, лекцій, інтерактивів, майстер-класів, семінарів та презентацій.
3. Запрошення істориків та науковців для проведення лекцій та семінарів.
4. Залучення команд з історичної реконструкції до участі у фестивалі.
5. Поширення інформації про фестиваль у засобах масової інформації.
6. Реєстрація учасників.
7. Проведення заходу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні.
Збільшення зацікавленості широких верств населення до історії України. Активне залучення молоді до історичної реконструкції та фехтування, як руху корисному для фізичного, розумового та духовного розвитку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

У випадку підтримки влади - ризики відсутні.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://www.youtube.com/watch?v=rMmyCXNZqgE - фестиваль "Шляховий камінь 2016"

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".