Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановлення термоблоків у відкриті пройоми в житловому будинку Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
444
Комунальне господарство, енергозбереження

Монтаж термоблоків, виготовлених з термоізоляційних матеріалів, в відкриті конструкції житлового будинку по вул.Пушиної, 8

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
998 320 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Володимир
Володимир Романюк
Локалізація
Святошинський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Мікрорайон "Академмістечко"

Проблема

Відкриті пройоми в конструкції будинку, розміром 265 х 350 (см), в кількості 81 шт. є катастрофічним фактором охолодження всього "тіла" будинку, а відтак слугують додатковим фактором витрат теплової енергії, яка контролюється загальнобудинковим лічильником тепла - дані витрати додатково, окрім поквартирних показників, лягають на сімейний бюджет мешканців.

Мета проекту

Радикально зменшити витрати тепла, яке необхідне на обігрів переохолодженого будинку (холод прямо через відкриті пройоми проникає в середину - до внутрішніх стін ж/будинку де стоять теплові батареї та центральний теплоносій подачі гарячої води на верхні поверхи).

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Відкриті пройоми в конструкції будинку розміром 265 х 350 (см), в кількості 81 шт. повністю перекриваються запропонованою конструкцією термоблоку, який повністю ліквідує "злочинний" недолік зазначеного радянського проекту нашого ж/будинку.

Для кого цей проект

Результатами даного проекту енергозбереження прямо і однозначно скористаються всі мешканці нашого ж/будинку - 360 квартир (вул.Пушиної, 8).

План заходів з реалізації проекту

Виготовлений термоблок із термоізоляційних матеріалів кріпиться в бетонному пройомі відповідно до проекту та кошторису, що додаються.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовим показником результату проекту є термозахист будинку від зовнішніх кліматичних впливів, який перевищує за цим показником саму капітальну ж/б конструкцію стін будинку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Намагання всіх погоджувальних служб, на будь-якому етапі реалізації проекту створювати "законні" перепони, керуючись особистими професіональними амбіціями, спонукаючи до "неуставних" відносин.

Приклади (кейси) схожих рішень

Ущільнення міжбетонних стиків термостійкими матеріалами

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".