Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Простір "Освітня асамблея" Реалізований

Доданий
06.12.2016
Номер
458
Освіта

Створення та підтримка розвитку освітнього простору для проведення навчальних заходів (лекцій, семінарів, майстер-класів для різнобічного навчання молоді) та організації дозвілля. Це буде альтернативний осередок освіти, у якому кожен охочий зможе за короткий час дізнатися щось для себе, навчитися новому, поспілкуватися з експертами й однодумцями чи просто приємно провести час у цікавій компанії.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
183 505 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Євген
Євген Карась
Локалізація
Голосіївський

Опис

Проблема

Відсутність маловитратних місць для проведення часу у молоді. Важливою є також відсутність доступних освітніх платформ для них, низька зацікавленість молоді сучасними науками.

Мета проекту

Створений освітній простір, доступний кожному незалежно від матеріального стану, статі чи релігії. Свідома та освічена українська громада.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Створення такого альтернативного осередку освіти, де кожен може знайти для себе цікаву інформацію, здобути нові навички та уміння, поспілкуватися з однодумцями.

Для кого цей проект

Основну увагу приділено молоді від 16 років, але нема жодних обмежень для відвідувачів. Кожен зацікавлений зможе відвідати цей освітній простір незалежно від статі, релігії тощо.
Крім того, це місце можливо використати для громадського обговорення стратегій та планів міського і державного значення, таких як “Стратегія розвитку міста” чи генерального плану м. Києва.

План заходів з реалізації проекту

1. Уточнення технічного завдання закупівель (2 тижні).
2. Проведення закупівель.
3. Освоєння та навчання закупленою технікою.
4. Включення отриманих ресурсів до організації проекту.
5. Проведення не менше 50 заходів.
6. Звіт за результатами міській громаді та уповноваженим органам щодо використання отриманих ресурсів.

Ключові показники оцінки результату проекту

підвищення рівня обізнаності молоді в сучасних науках - облік відвідувачів на заходах (оцінка - 50 осіб на 50 заходах, 2500 на рік); навчання молодих науковців та дослідників мистецтва публічних виступів. Оцінка - 20 новачків в публічних виступах на рік (при тому, ці особи є експертами в своїй справі); створення простору для вільної презентації думок, ідей та досягнень. (збір зворотнього зв’язку щодо задоволеності простором, критики та пропозиції його розвитку - від 100 анкет на рік

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність зацікавлення молоді заходами, спрямованими на висвітлення сучасних досягнень науки і техніки.

Приклади (кейси) схожих рішень

Креативний простір "Часопис", MediaHub

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".