Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Реконструкція футбольного поля з укладанням штучного покриття Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
498
Спорт

Реконструкція міні-футбольного поля з встановленням штучного покриття та місцем, де діти можуть біля будинку безпечно погратись в освітленому просторі на повітрі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
826 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Євген
Євген Пастернак
Локалізація
Святошинський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Житловий масив Новобіличі

Проблема

Проект направлений на вирішення нагальної проблеми для територіальної громади, повна відсутність сучасної спортивної інфраструктури.

Мета проекту

Створення умов для належного розвитку територіальної громади та реалізації їх прав у сфері дозвілля та спортвного виховання, можливості безпечного зайняття спортом біля свого будинку.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

На сучасному етапі розвитку українського суспільства відбуваються суттєві зміни в змісті та структурі спортивного розвитку, і потребують змін у підходах до побудови інфраструктури та новітніх технологій.

Для кого цей проект

Зайняття спортом дуже важливий аспект для кожної вікової групи населення, а тому вважаємо, що цей проект направлений на кожного мешканця, який безпосередньо проживає біля спортивного майданчику.

План заходів з реалізації проекту

1. Попередні роботи (вирівнювання, облаштування)
2. Підведення освітлення.
3. Встановлення штучного покриття.
4. Встановлення огорожі.
5. Монтаж майданчику.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект є соціальним направленим на фізичне та культурне виховання мешканців району, адже замість того, щоб мешканці пили пиво на лавочках і смітили, вони будуть займатись спортом.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Небажання влади реалізовувати та бюрократія на всіх етапах реалізації.

Приклади (кейси) схожих рішень

Можна привести десятки прикладів встановлення штучних майданчиків для футболу по Києву, а на масиві Новобіличі такого прикладу навести неможливо.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".