Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Платформа жіночого лідерства Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
504
Освіта

Платформа Жіночого Лідерства - проект, спрямований на привернення уваги українського суспільства до проблеми гендерної нерівності. Перед учасниками проекту відкривається можливість всебічної співпраці та комунікацій, роботи в різних форматах з великою кількістю спікерів які є фахівцями у різних сферах діяльності. Участь в проекті - це обмін досвідом та набуття корисних навичок.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Карина
Карина Грейц
Локалізація
Печерський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Печерський район

Проблема

Незважаючи на принцип про рівноправність і положення про рівність статей, які були не раз прямо або концептуально зафіксовані як в окремих статтях конституції України так і в документах міжнародних організацій, досвід показує, що говорити про повну ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок у суспільстві на даний момент є неможливим.

Мета проекту

Головною метою проекту є осмислення радикальних змін положення (становища) жінки, зміцнення і розширення жіночого начала в суспільстві.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Вході реалізації проекту буде здійснено: Залучення жінок до соціально-громадської діяльності; Збільшення відсоткового співвідношення жінок у представницьких органах, громадських організаціях, соціальних установах.
Проект посприяє: Розвитку професійних навичок і підвищеню рівня конкурентноздатності у жінок; Формуванню сучасного бачення ґендерної проблеми в суспільстві та пошуку можливих шляхів її вирішення.

Для кого цей проект

Для жінок, що займають активну життєву позицію, для студентів та молодих фахівців, які прагнуть реалізувати свій потенціал в соціальній та громадській сферах.

План заходів з реалізації проекту

Підготовчий: Підготовка порядку денного та основних проблемних питань; Розробка освітньої програми та плану її реалізації для 4 заходів; Оголошення конкурсу в соціальних мережах і відкриття реєстрації.
Основний: Проведення заходів (кожного місяця).
Заключний: Виявлення найкращих випускників.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальний та освітній: Збільшення кількості жінок з активною життєвою позицією та молодих фахівців, які готові реалізувати свій потенціал.
Збільшення відсоткового співвідношення жінок у представницьких органах, громадських організаціях, соціальних установах.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".