Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Вільний простір «Донецький Дім» Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
513
Соціальний захист

Вільний простір «Донецький дім» покликаний сприяти формуванню активної позиції громадян, ознайомити мешканців та гостей Києва з культурою Донеччини шляхом проведення майстер-класів, виставок, круглих столів і дискусійних клубів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
283 896 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Анастасія
Анастасія Кулеба
Локалізація
Печерський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Печерський район

Проблема

З кожним днем кількість переселенців зростає, останні дані показують, що чисельність осіб, які вимушено покинули свої домівки складає 1,7 млн. осіб. Влада не може в повній мірі забезпечити вимушено переміщених осіб (ВПО). А з поточних оцінок, відчуття ВПО, що увага до їх проблем з боку державних інституцій, чиновників істотно зменшилася.

Мета проекту

Створити вільний простір для полегшення комунікації ВПО та відволікти від проблем пов'язаних з війною.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Створити вільний простір «Донецький Дім», де особи, які вимушено покинули свої домівки, зможуть соціально адаптуватися, системно працювати на розвиток громадського суспільства, широко висвітлюючи активності вимушено переміщених осіб, проводити виставки, майстер класи, також налагоджувати продуктивні комунікації.

Для кого цей проект

Цільовою аудиторію проекту є внутрішньо переміщені особи та мешканці Києва, які цікавляться культурою та традиціями різних куточків України.

План заходів з реалізації проекту

Проведення круглого столу на тему «Що необхідно для реінтеграції жителів окупованої території»; Створення інформаційного порталу для ВПО; Організація фотовиставки «Знайомство з Донеччиною»; Проведення круглого столу на тему «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб у громаду Києва»; Організація дискусійного клубу з переміщеними особами, громадськістю, місцевою та центральною владою.

Ключові показники оцінки результату проекту

Прискорення соціальної адаптації вимушено переміщених осіб.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні.

Приклади (кейси) схожих рішень

КримSOS

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".