Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Пам ’ятник Небесній Сотні Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
515
Культура, туризм

1.На першому етапі — створити проект пам ’ятника Небесній Сотні на основі
авторського права на архітектурний твір № 58730 від19.02.2015, світлодіодного,
автоматично діючого пам ’ятника.
2.На другому етапі створити узгоджений варіант пам ’ятника.

Бюджет
180 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Валентин
Валентин Туваржієв
Район
Подільський

Опис

Проблема

Минуло більше 2-х років з пори загибелі 18-20.02.2014 патріотів України - героїв Революції Гідності,а в Києві тільки 18.02.2016 встановлено на території НПУ ім.Драгоманова пам’ятник Небесній Сотні. Однак серед загиблих багато громадян-патріотів не козацького походження. Тому створення меморіального комплексу з пам ’ятником Небесній Сотні в Києві повинно базуватисяна архітектурних новаціях, патріотизмі,загальнолюдських цінностях, любові і пам ’яті громадян до всіх загиблих захисників України.

Мета проекту

Створити світлий, з виразними художніми формами, пам ’ятник героям Небесній Сотні, загиблих з світлими помислами про щасливу Україну, який би нагадував нащадкам про героїчну боротьбу патріотичних громадян з військовими МВС і «Беркута» в часи подій Революції Гідності.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

1.Надати скорочену концепцію створення меморіального комплексу.
2. Обгрунтувати вибір міста встановлення та варіанта пам ’ятника і постаменту. З.Пам 'ятник пропонується з більш красивими художніми формами і презентабельного вигляду у порівнянні з варіантом авторського свідотства №58730, додаток рис. 1

Для кого цей проект

Створенний пам ’ятник,як архітектурний твір, зацікавить широке коло громадян, від школярів і студентів, вчителів і митців іскуств і культури, робітників і пенсіонерів, всіх хто цікавиться історичними Світовими подіями минулого, а також подіями Революції Гідності, яка відбулася в Україні.

План заходів з реалізації проекту

1.Розробка проектно- конструкторскої документації. Узгодження з
відповідними установами теріторії і міста встановлення пам’ятника за пропонуємим проектом.
2. Визначення виконавців і оформлення договорів для
проведення робіт і послуг:

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні показники:- поліпшення теріторії для культурного відпочинку всіх верств мешканців Києва, - активізація патріотичного виховання школярів, студентів і працюючої молоді всієї України,при туристичних заїздах до Києва.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".