Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Парк Слави ветеранів АТО Дніпровського району м.Києва Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
516
Комунальне господарство, енергозбереження

Планується створити Парк на території 1 га, а саме:
- плануємо розчистити водойму та зробити озеро, розмістити дитячі майданчики, розмістити спортивні тренажери, встановити канатний парк, прокласти вело доріжки, зробити смугу перешкод для змагань серед школярів, освітлення;
встановити дошку пошани воїнам АТО: «Гордість Дніпровського району».

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
983 250 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Михайло
Михайло Остриков
Локалізація
Дніпровський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Воскресенка, Кулікове поле

Проблема

Складність правильного виховання почуття прекрасного та громадсько-патріотичне виховання молоді зумовлена негативним прикладом забрудненого та занедбаного лісу.
Наша організація готова організувати усі необхідні заходи з благоустрою та створення «Парку Слави ветеранам АТО Дніпровського району м. Києва».
Створення цього парку буде дійсним подарунком для людей цього масиву, їх діточок, та усіх ветеранів АТО Дніпровського району м. Києва.

Мета проекту

Зберегти історичну зелену спадщину Дніпровського району м. Києва та провести благоустрій території для створення Парку, що дасть можливість:
1) створення умов та організація території Парку для відпочинку жителів масиву, проведення заходів , спрямованих на патріотичне та морально-етичне виховання молоді;
2) збереження спадкоємності поколінь;
3) організація і співпраця вдосконалення форм взаємодії молодіжних, громадських організацій, рухів, підприємств і жителів району.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

У рамках реалізації проекту створення парку в Дніпровському районі м. Києва з’явиться ще один архітектурний задум з гарно оформленим ландшафтним дизайном, що зробить комфортним, естетично привабливим і приємним відпочинок у парку.
Долучити до участі в благоустрої парку молодь, людей з прилеглих будинків, щоб кожен став учасником вагомої для життя масиву події, а також зробив своє рідне місто чистим і світлим.

Для кого цей проект

- молодь
- діти
- усі родини Дніпровського району
- усі ветерани Дніпровського району та їхні родини

План заходів з реалізації проекту

Очищення лісової смуги від сміття, роботи з благоустрію території, закупівля матеріалів для реалізації проекту згідно кошторису.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення умов для відпочинку жителів масиву, проведення заходів , спрямованих на патріотичне та морально-етичне виховання молоді, збереження спадкоємності поколінь, організація і співпраця вдосконалення форм взаємодії молодіжних, громадських організацій, рухів, підприємств і жителів району.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Недопушення створення ТЦ «Епіцентр» автостоянок на цій території. Планується подолати людську недбалість, яка стала причиною значного забруднення лісу різноманітними відходами та сміттям

Приклади (кейси) схожих рішень

Парк "Наталка" в Оболонському районі м.Києва

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".