Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Парк відпочинку та розваг імені Котляревського Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
530
Комунальне господарство, енергозбереження

Парк ім. Котляревського має стати привабливим для людей різного віку. Пропонується доповнити парк різними розважальними майданчиками. Розширення функціонального наповнення парку заохотить місцевих жителей та гостей району до здорового відпочинку на свіжому повітрі у самому серці міста

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
987 330 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Василь
Василь Фенчак
Локалізація
Шевченківський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Лук'янівка

Проблема

Зараз цим парком користуються тільки молоді батьки та пенсіонери. Проте поблизу цього парку є 2 великих ВНЗ та багато офісів, але студенти та просто люди середнього віку не розглядають його як привабливе місце для прогулянок. Ті майданчики, які наявні в парку, повністю виконані з металу, застарілі, тому досить небезпечні та викликають занепокоєння батьків. Сам парк недостатньо освітлений, відповідно не привабливий для дозвілля в темний час доби.

Мета проекту

Метою цього проекту є підвищення привабливості парку ім. Котляревського та заохочення людей будь-якого віку проводити час відпочинку на свіжому повітрі у самому серці міста.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Заради підвищення привабливості парку серед мешканців району, пропонується встановити новітній та безпечний дитячий майданчик для різних вікових груп. Тим, хто полюбляє інтелектуальні види розваг буде встановлено майданчик для гри у шахи. Для сімейного дозвілля у парку ім. Котляревського з’явиться суспільна зона відпочинку. Окрім того, додати освітлення для створення безпечного середовища. Це зробить сквер зручним та популярним серед людей різного віку.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".