Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний міський простір на Либідській площі з пішохідною та велосипедною зоною Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
531
Дороги, транспорт

Сучасний підхід до простору вулиці зі зміною пріорітету від авто до- пішохід, велосепедист, громадський транпорт, автомобіль. Створення сучасної комфортної зеленої зони з місцем прогулянки та відпочинку.
Проект передбачає створення велодоріжок на площі по вул. Антоновича, вул. Великої Васильківської. Зміни в організації дорожнього руху.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Михайло
Михайло Рибачук
Локалізація
Голосіївський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Голосіївський район.

Проблема

Проблема полягає, в транспортному навантажені (заторів). Занедбаності площі як зелених насаджень так і підходів до громадського транспорту.

Мета проекту

Створити комфортне середовище для всіх груп населення. Створити вулиці та площу з інфраструктурою майбутнього, зручною в користуванні для пішоходів та велосипедистів першочергово.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується змінити організацію дорожнього руху на площі, що дозволить зменшити аварійність та затори. Для таксі передбачені кишені для зупинки (див додатки).
Пропунується реконструювати зелену зону та зробити комфортною для відпочинку та прогулянки.
Також міський простір стане комфортним для велосипедистів. Пропонується відкрити велопарковки та велодоріжки відокремлені з двох боків вулиці з переїздом через проїзжу частину.

Для кого цей проект

Користоватись матимуть змогу всі мешканці та гості міста, реалізація дасть змогу зробити привабливішим та зручним місто для пішоходів, велосипедистів, користувачів громадського транспорту та автомобілістів.

План заходів з реалізації проекту

Пропонується залучити як кошти бюджетні так і кошти інвесторів.
.потрібно залучити до робіт компанії яким належить ТЦ Оушен Плаза та ТЦ що тільки будується. Це їм дасть змогу залучити ще більше користувачів їхніми послугами, та зробить їх більш привабливими.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".