Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ТЕПЛО ДІТЯМ В "ДЖЕРЕЛЕ" Брав участь

Доданий
20.10.2016
Номер
54
Освіта

Модернізація застарілої системи опалення новими енергоефективними опалювальними приладами для збереження здоров’я дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
483 457 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олена
Олена Черевко
Локалізація
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Троєщина, микрорайон №11, ОСН Комітет мікрорайону "Джерело"

Проблема

Щороку дитячий Центр КМ «Джерело», де навчається біля 500 дітей (з 3 до 16 років), стикається з проблемою недостатнього обігріву площі. Заняття проходять в умовах холоду, що часто призводить до захворювань дітей та педколективу, тому що при існуючому центральному опаленні, через застарілу систему обігріву, t лише 13 – 16ᶹ, що є недопустимим для дитячих закладів.

Мета проекту

Першочерговою метою є збереження здоров’я дітей, а також забезпечення комфортних умов праці колективу Центру та жителів мікрорайону на багаточисельних заходах, що проводить Комітет мікрорайону. А також економія бюджетних коштів шляхом регулювання теплопостачання (вдень та вночі) за допомогою термовентелів.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Необхідно замінити всю стару систему обігріву площі Центру новими біметалевими радіаторами з термовентелями для раціонального використання тепла. Термовентелі дадуть можливість у вільний від занять час зменшити споживання тепла (встановивши обігрів на мінімальну потужність).

Для кого цей проект

Вихованці Центру культури та спорту, їх батьки, педколектив, мешканці мікрорайону, які беруть участь у різноманітних заходах, що проводить орган самоорганізації населення мікрорайону - Комітет мікрорайону «Джерело».

План заходів з реалізації проекту

Закупівля біметалевих радіаторів відповідної потужності, термовентелів, метало-пластикових труб, кріплень, кранів, додаткових витратних матеріалів,демонтаж старої системи опалення, монтаж та підключення нового обладнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

Встановлення біметалевих радіаторів з термовентелями забезпечить:
- гідні умови для збільшення рівня охоплення дітей (без ризиків для їх здоров’я), з метою профілактики дитячої злочинності, негативного впливу вулиці, заняттям фізкультурою, спортом та в гуртках за інтересами;
- щороку зменшення витрат з міського бюджету на опалення дитячого Центру, оскільки будуть раціонально опалюватись площі в необхідний період часу занять, а не цілодобово на максимальній потужності.

Приклади (кейси) схожих рішень

Центральна бібліотека Деснянського району ім. П. Загребельного.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".