Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Щасливі діти - запорука майбутнього України" Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
549
Освіта

Дитячий ігровий майданчик з елементами спортивного комплексу є важливою складовою фізичного, психологічного і розумового розвитку дитини. У сучасному світі виникає гостра потреба у створенні умов для фізичного розвитку підростаючого покоління, для пропаганди здорового способу життя, занять спортом.

Бюджет
434 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Олена
Олена Тіщенко
Район
Подільський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

«Куренівка»

Проблема

‣ Протягом останніх років активно прогресує негативна тенденція, яка характеризує погіршення фізичного розвитку і здоров’я дітей та молоді. Практика підтверджує, що більше як половина учнів загальноосвітніх навчальних закладів та молоді в цілому мають незадовільну або досить низьку фізичну підготовку. Тому ми, батьки і школа, прагнемо створити сприятливі умови для організації дозвілля дітей, розвитку їхнього фізичного стану, зміцненню здоров’я, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії.

Мета проекту

‣ Створення дитячого ігрового майданчика з елементами спортивного комплексу на території школи для забезпечення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу, та стимулу дітей до більш активних занять спортом,що дозволить вирішити актуальні проблеми незайнятості дітей, підлітків, молоді, підвищити рівень фізичної та загальної культури населення, сформувати фізичне, соціальне і духовне здоров'я молоді.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Встановити дитячий ігровий майданчик з елементами спортивного комплексу на території школи за адресою: м. Київ, вул.Копилівська, 36, "Спеціалізована школа № 2 ім. Д.Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу"

Для кого цей проект

У спорудженні сучасного спортивного майданчика зацікавлені всі батьки нашої школи та самі діти, які мають схильність до спорту та проводять вільний час у колі друзів.

Ключові показники оцінки результату проекту

‣ Підвищення культурного рівня.
‣ Можливість проведення заходів щодо профілактики дитячої захворюваності, пропаганди здорового способу життя.
‣ Розвиток і удосконалення фізичних і духовних якостей.
‣ Формування відчуття колективізму у спільній ігровій діяльності.
‣ Проведення змагань.
‣ Кожна дитина дістане можливість займатися, грати і розвиватися.
‣ Організація дозвілля дітей і підлітків.
‣ Підвищення групової злагодженості і колективізму серед дітей шкільного віку.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".