Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Оновлення покриття біля школи №61 Реалізований

Доданий
06.12.2016
Номер
551
Комунальне господарство, енергозбереження

Проект передбачає встановлення комфортного та сучасного покриття та освітлення біля середньої школи №61. Це має створити необхідні умови для комфортного і безпечного перебування учнів школи та їх батьків, можливість неформального навчання, поліпшить доступність до будівлі школи для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
927 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Айсель
Айсель Бабакішієва
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

Стан території перед фасадом школи №61 викликає занепокоєння вчителів, учнів школи, їх батьків. Гнітючий вигляд пішохідних доріжок не тільки контрастує з новою, щойно відремонтованою будівлею, а й може призвести до випадків травматизму серед учнів. Окрім того, є майже неможливим пересування даною територією для людей з обмеженими фізичними здібностями та молодих мам з колясками.

Мета проекту

Мета цього проекту полягає в покращенні стану покриття пішохідних доріжок біля школи №61. В свою чергу, це забезпечить безперешкодний підхід до школи та зробить доступним для пересування людей усіх фізичних здібностей.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується повністю змінити дорожнє покриття на нове мощення. Оновлення дорожнього покриття біля будівлі школи пропонується зробити бруківкою. Бруковані доріжки створять пересування та перебування на території школи більш приємним, комфортнім та безпечним для городян, які зазвичай проходять вулицею повз навчальний заклад.

Для кого цей проект

Для учнів школи, їх батьків та всіх, чий щоденний піший маршрут проходить повз будівлю школи.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".