Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Майданчик мрії наших дітей Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
555
Екологія

Дорослі пам'ятають як в дитинстві грали на чудовому майданчику де для наших дітей залишився лише бордюр для пісочниці. Хочемо створити майданчик, про який наші діти можуть не тільки мріяти, але й грати на ньому. А ми будемо його утримувати та покращувати.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
281 040 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Костянтин
Костянтин Григоренко
Локалізація
Оболонський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Мінська та Героїв Дніпра

Проблема

Повністю зруйнований дитячий майданчик що був раніше на місці, де планується реалізація даного проекту а нові майданчики поблизу не створені так як із щільною забудовою немає достатньо місця а дітей, що потребують подібних майданчиків стає дедалі більше.

Мета проекту

Даний проект реалізовує мрію багатьох дітей грати на сучасному багатофункціональному майданчику а не на асфальті біля щільних забудов або забрудненому піску біля води

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

З реалізацією проекту діти зможуть грати не на бетонних залишках майданчика з часів своїх батьків, а на сучасних зручних та красивих горках, каруселях, гойдалках та ін. про що зараз тільки мріють. А майданчик на піску буде прояв сучасного підходу до облаштування дитячих майданчиків у зручних місцях та буде гарним прикладом для інших дворів, де є близкість до води.

Для кого цей проект

Проект розрахований на дітей та їх батьків, що проживають поряд та тих, хто відвідує пляж біля озера Біле (Центральне) у теплі пори року.

План заходів з реалізації проекту

Передбачається розміщення елементів для дитячого майданчика та монтаж огорожі для забезпечення його безпеки та безпеки дітей, що будуть його відвідувати

Ключові показники оцінки результату проекту

Діти будуть максимально задоволені відпочинком, а значить і життям. Батьки, утримуючи майданчик власними силами та коштами, будуть виховувати в дітях любов та обережне ставлення до того що мають. Крім того, буде зручно батькам наглядати за дітьми під час іх відпочинку на майданчику за рахунок огорожі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Під час реалізації проекту необхідно контролювати якість монтажних робіт та якість використовуваних матеріалів, адже це безпека наших дітей

Приклади (кейси) схожих рішень

Схожі дитячі майданчики створюють на території сучасних житлових комплексів

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".