Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" Реалізований

Доданий
06.12.2016
Номер
557
Культура, туризм

Фестиваль проходить на безкоштовній основі протягом 5 днів в останній тиждень травня в столиці і присвячений Дню Києва. Учасниками є найкращі дитячі самодіяльні колективи та юні виконавці, народні умільці зі всіх областей України та зарубіжжя, які презентують мистецтво та культуру свого регіону та своєї країни на різних майданчиках столиці.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
963 735 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олег
Олег Мельник
Локалізація
Святошинський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Святошинський, Шевченківський, Голосіївський, Печерський

Проблема

В Києві немає жодного дитячого фестивалю типу CIOFF, де б етнографічні регіони України, фольклорне мистецтво та культуру своїх країн представляли кращі дитячо-юнацькі колективи, юні таланти своїх областей та зарубіжжя на безкоштовній основі. Київ, а особливо у Дні його народження, має стати прикладом щорічного дитячого творчого форуму високого рівня майстерності для гостей з України та всього світу, а дитячий фестиваль його візитною карткою.

Мета проекту

популяризація високоякісного аматорського дитячого мистецтва та дитячо-юнацької технічної творчості; презентація розмаїття культур та традицій народів, що проживають в Україні та за кордоном; знайомство іноземних делегацій з життям та культурою міста Києва; зміцнення миру і дружби між державами та їхніми юними представниками, об’єднання всіх дітей фестивалю навколо ідеї служіння дитячої творчості благородним цілям, в ім’я миру та милосердя на Землі

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Необхідно організувати достойний нашого міста 5-ти денний дитячий мистецький форум, на який буде запрошено кращі із кращих юні митці та колективи з України та зарубіжжя, які будуть забезпечені достойним проживанням та якісним харчуванням, забезпечені хорошим транспортом, забезпечені професійними сценічними площадками і гостинно прийняті, адже такий фестиваль – то обличчя святкової столиці.

Для кого цей проект

Учасниками та глядачами всіх 5 фестивальних днів є діти та дорослі - мешканці та гості столиці. В першу чергу - ті, хто цікавиться мистецтвом, культурою нашого міста, регіонів України, особливостями культур інших країн, кого цікавить високопрофесійна дитячо-юнацька творчість, хто любить пісню і танець, захоплюється іншими видами творчості. Всі заходи фестивалю будуть доступні всім і безкоштовно.

План заходів з реалізації проекту

1 Заздалегідь провести заочний Відбірковий тур для визначення найталановитіших дітей, колективів, які заслужать право на безкоштовній основі представляти свої області та свої країни.
2. Забезпечити гостей достойним проживанням в готелях та харчуванням, транспортом, професійними сценічними майданчиками та виставковими залами, організувати майстер-класи, культурно-розважальну програму
3. Інформувати киян про всі фестивальні заходи через ЗМІ

Ключові показники оцінки результату проекту

В першу чергу проект підніме імідж країни і Києва, як столиці, адже учасники фестивалю будуть відряджені своїми мерами, губернаторами як культурне обличчя того чи іншого регіону, як представники своїх країн. Після відвідування високопрофесійного фестивалю діти та їх керівники повезуть славу про Київ і цей фестиваль по всьому світу, як європейську культурну столицю, яка турбується про дітей. що не вимірюється грошима.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Сама головна перешкода - апатія місцевих чиновників і бюрократія в органах влади, коли елементарні питання вирішуються в останній момент. Адже мова йде про гостей столиці, в тому числі іноземних і для високого рівня організації, достойного прийому потрібно, щоби не лише організатори фестивалю, але і керівники відомств були зацікавлені в успіху цього представницького заходу.

Приклади (кейси) схожих рішень

На жаль, подібні фестивалі проходять по всьому світу, але не в Україні. В Києві є лише один такий безкоштовний фестиваль - саме цей проект. Попри відсутність фінансування, мені вдалося забезпечити святкування Дня Києва добротними концертними програмами та презентувати столицю для тисяч іноземних гостей з 20 країн світу. Та продовжувати тримати і піднімати рівень цього фестивалю. який прославляє столицю за кошти благодійників-меценатів стає нереальним.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".