Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відкриття коворкінгу у Київському національному економічному університеті Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
562
Освіта

Пропонуємо у центральному корпусі КНЕУ переобладнати читальний зал на першому поверсі під коворкінг-центр для ефективного навчання студентів і роботи викладачаів. На основі світового досвіду коворкінг стане місцем зустрічі однодумців, джерелом продуктивної співпраці, платформою для створення студентських ініціатив, гуртків та стартапів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
693 762 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Євгенія
Євгенія Лєсніченко
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

Відсутність в університеті спеціально обладнаного приміщення для групової роботи студентів над навчальними та бізнес проектами; для проведення ділових зустрічей, тренінгів, курсів, студентських заходів.

Мета проекту

Cтворити єдину платформу для пошуку однодумців; ораганізувати місце для проведення навчальних заходів, лекцій, тренінгів; створити студентам необхідні умови для ефективного начання і роботи

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Коворкінг дозволить студентам і викладачам працювати у креативному робочому просторі з комп’ютерною, мультимедійною технікою та доступом до швидкісного Wi-Fi Інтернету. На базі коворкінг-центру студенти матимуть можливість збиратися у єдиному місці, створювати команди однодумців, реалізувати спільні ідеї, працювати над власним проектом спільно з викладачами, переймати досвід у фрілансерів, молодих підприємців

Для кого цей проект

Студенти КНЕУ та студенти інших державних вишів, викладачі, фрілансери, компанії-партнери

План заходів з реалізації проекту

Ремонт приміщення (оздоблювальні роботи, матеріали, освітлення та комунікації приміщення), придбання і установка меблів, комп’ютерної та мультимедійної техніки

Ключові показники оцінки результату проекту

У короткостроковій перспективі збілшиться кількість реалізованих студентських проектів, покращиться академічна успішність студентів. У довгостроковій перспективі збільшиться кількість українських стартапів, зросте показник рівня освіти.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Приклади (кейси) схожих рішень

У 2013 році в США при університеті Пердью було відкрито коворкінг-центр The Anvil. Протягом двох років творчий простір став інкубатором для 13 стартапів (Cactus Music Inc., Fund Sponge, Mimir, Vivaldi Education LLC). Коворкінг став платформою для формування спільноти успішних підприємців і стартаперів.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".