Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Либідь Є Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
563
Екологія

Наша мрія – відродити річку Либідь: звільнити її русло та зробити вздовж її берегів унікальний ландшафтний парк. Але щоб довести киянам можливість такого грандіозного проекту, ми вирішили розпочати зі створення громадського простору на мосту через Либідь. І для цього нам потрібна ваша підтримка.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
728 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Андрій
Андрій Бражнік
Локалізація
Голосіївський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Голосіївський

Проблема

Наш проект присвячений відродженню річки Либідь. Наша мета – об'єднати навколо цього проекту всіх киян, а особливо жителів, що мешкають, працюють та проводять вільний час уздовж річки.
Либідь може стати Київським каналом, місцем тяжіння городян і гостей столиці. Необхідно лише очистити її береги і русла річок, що впадають у неї.

Мета проекту

Метою проекту є перетворення хаотично залюдненого транзитного вузлу на площі Льва Толстого на доступний багатофункціональний міський громадський простір.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Наш громадський простір стане пілотним проектом створення урбаністічного ландшафтного парку. Цей проект має стати інвестицією у майбутнє нових поколінь киян. Початковою точкою оновлення Либеді, був обраний майданчик за адресою провулок Фізкультури, 30. Тут знаходяться великі офісні центри, незадіяні киянами пустирі. І саме в цьому місці проходить міст який об'єднує 2 береги Либеді і відкриває шлях до Солом'янського району.

Для кого цей проект

Цільовою аудиторією проекту є маломобільні громадяни, а також всі інші пішоходи – жителі та гості міста, що відвідуватимуть інклюзивний громадський простір на березі р. Либідь.

План заходів з реалізації проекту

1. Розробка проекту та стратегії.
2. Громадське погодження.
3. Погодження з міським управлінням.
4. Реалізація.

Ключові показники оцінки результату проекту

1) Кількість відвідувачів простору та середній час перебування особи
2) Кількість малих підприємств, що обслуговують громадський простір
3) Динаміка доходів локального бізнесу/зростання надходжень до бюджету міста
4) Кількість публічних культурних заходів у просторі
5) Кількість користувачів велосипедів
6) Кількість екскурсій для закордонних гостей/туристів

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Успішна реалізація проекту потребує комплексного або часткового погодження з усіма зацікавленими сторонами – громадою, місцевими землекористувачами, локальним бізнесом, орендарями локальної нерухомості, міською та районною адміністраціями, комунальними службами, правоохоронними органами. Тому сталий розвиток інклюзивного громадського простору на р. Либідь є питанням ефективної взаємодії

Приклади (кейси) схожих рішень

highline nyc
pier 39 san francisco

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".