Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Єдина система вуличної навігації Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
565
Дороги, транспорт

У Києві відсутня Єдина система вуличної навігації, яка б допомагала мешканцям та гостям столиці впевнено орієнтуватися в місті. Для того, щоб впевнитися в ефективності комплексу навігаційних заходів та скоригувати його роботу, пропонується впровадити цей комплекс на невеликій тестовій ділянці. Після практичного аналізу роботи системи пропонується впровадити її по всьому місту.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
960 670 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Айсель
Айсель Бабакішієва
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

Нажаль, у Києві повністю відсутня система вуличної навігації, а покажчики, вирішені в різних стилістичних напрямках, часто заважають більше, ніж допомагають орієнтуватись. Вони розроблені без єдиного аналізу ділянки, у різний час та задля досягнення різних цілей (і далеко не завжди для комфорту майбутніх користувачів). Наразі в місті декілька сотень різноманітних табличок, покажчиків, схеми руху громадського транспорту неефективні, відсутні вказівники та карти території.

Мета проекту

Покращення засобів для орієнтування по вулицях міста, адже це питання бентежить не тільки гостей міста, а й його мешканців.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Проаналізувати потреби громадян, схеми та напрямки їх пересування та, на основі виявлених даних розмістити грамотно розроблені покажчики та схеми, які б утворювали в комплексі зручну та ефективну систему навігації в єдиному стилістичному напрямку.

Для кого цей проект

Для жителів на гостей міста

Приклади (кейси) схожих рішень

1. Розробка волонтерською організацією "Агенти Змін" єдиних табличок на будинки, м.Київ.
2. Розробка волонтерською організацією "Агенти Змін" паркової навігації на Львовській площі у м. Київ

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".