Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відкритий міський екстримальний велопарк Брав участь

Доданий
06.12.2016
Номер
568
Спорт

Вело парк в межах міста, який стане тренувальною базою для спортсменів різних рівнів, дітей, аматорів і професіоналів. Наразі подібних місць офіційно немає. Крім того пропонується зробити парк з освітленням, що дасть можливість безкоштовно тренуватись всім райдерам у зручний для них час.

Бюджет
152 480 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Роман
Роман Степанченко
Район
Солом'янський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Солом'янський

Проблема

У Києві не вистачає можливості для тренувань у багатьох вело дисциплінах, dirt jumping не є вийнятком. Повноцінної тренувальної бази для велоекстремалів просто немає. Як наслідок – рівень українського велосипедного спорту в рази нижчій за світовий.

Мета проекту

Створити умови для розвитку велосипедного спорту в Україні. Популяризація велоспорту серед населення. Можливість проведення змагань різного рівня, від аматорських до чемпіонатів України, а в перспективі і міжнародних.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується створити офіційний та легальний вело парк, де була б можливість тренуватися, проводити змагання і збори. Легальність парку допоможе захистити його від недоброзичливців. Парк має бути повністю відкритим для всіх охочих. Доступне розташування зробить його популярним місцем для велосипедистів, які в подальшому здатні самостійно підтримувати і розвивати життєдіяльність парку.

Для кого цей проект

Проект є загальнодоступним для всіх охочих.

Приклади (кейси) схожих рішень

Закордоном подібні байкпарки є мало не в кожному районі міста.
http://www.worldbikeparks.com/

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".