Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безкоштовні курси молодого підприємця Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
569
Освіта

Пропонуємо організувати міські безкоштовні щоквартальні курси з організації та управління власним підприємством. Курси молодого підприємця стануть платформою для підвищення бізнес-кваліфікації, пошуку однодумців і співробітництва з іншими учасниками та компаніями-партнерами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
532 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Євгенія
Євгенія Лєсніченко
Локалізація
Печерський

Опис

Проблема

Відсутність базових знань у веденні власного бізнесу серед студентів, молодих спеціалістів. Високий ризик невдалої реалізації підприємницьких ідей без консультації професіоналів. Відсутність ділових партнерів, низька участь у підприємницькій спільноті.

Мета проекту

Сформувати у студентів, молодих спеціалістів базові знання в усіх сферах ведення власного бізнесу. Стимулювати учасників курсу до реалізації власних підприємницьких ініціатив шляхом залучення їх у бізнес-середовище, наданням консультацій. Створення бази для майбутньої співпраці учасників курсу.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Курси молодого підприємця дозволять киянам відвідати тренінги вітчизняних та міжнародних компаній. Курси будуть структуровані так, щоб сформувати у киян комплексні знання для подальшого ведення бізнесу.
Курси будуть розподілені на 5 модулів присвячених маркетингу, фінансам, ефективності команди, продажам, розвитку компанії. Тривалість одного курсу - 5 тижнів. Щоквартально буде проводитися один курс. Кількість учасників курсу - 20 осіб.

Для кого цей проект

Студенти, молоді спеціалісти

План заходів з реалізації проекту

Оренда приміщення
Послуги спікерів
Послуги фото/відеооператора
Послуги дизайнерів
Рекламна компанія курсів

Ключові показники оцінки результату проекту

Короткострокова перспектива — покращаться професійні знання учасників курсу.
Довгострокова перспектива — збільшиться кількість старт-апів, нових підприємств.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".