Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безкоштовний молодіжний спорт-центр Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
570
Спорт

Створення безкоштовного спортивного клубу для школярів та студентів на базі одного із занедбаних муніципальних спортивних залів. Обладнання клубу необхідним інвентарем та забезпечення можливості вільних(безкоштовних!) тренувань в залі із організацією спортивних походів за межі тренувального залу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
169 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Артем
Артем Тідва
Локалізація
Подільський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Поділ

Проблема

Дороговизна тренувань у спортивних закладах, відсутність місць безкоштовного масового дозвілля призводить до того, що молодь замість того, аби розвиватись деградує. Заможні батьки забезпечують своїм дітямповноцінне дозвілля у вигляді навчання на дорогих курсах та в дорогих спортивних центрах. Діти бідних батьків, зазвичай, не мають таких можливостей, як діти багатих батьків. Часто вони бувають буквально полишеними на поталу вулиці і нерідко схиляються до перебування в криміногенних колах.

Мета проекту

Створення безкоштовного спортивного центру та забезпечення найнезахищеніших верств населення(діти з бідних родин), популяризація спортивного дозвілля серед молоді, запобігання розповсюдження криміналу в суспільстві через відсутність перспектив та осмисленного дозвілля для молоді.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Створення соціального спортивного центру із сучасним обладнанням забезпечить дітям цікаве дозвілля, навчить їх постояти за себе та за своїх близьких. Наявність спортивних досягнень стане першими перемогами та вдихне у молодь віру в наше суспільство і ці молоді спортсменки та спортсмени стануть гідними членами суспільства.

Для кого цей проект

Школярі із незаможних родин, студенти

План заходів з реалізації проекту

Набір трьох груп різних вікових категорій на освоєння крусу з самооборони за системою рукопашного бою "Крав-Мага"

Ключові показники оцінки результату проекту

соціальні (кількість дітей, що долучиться до зайнять фізкультурою та спортом)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

через погану поінформованість про проект люди можуть не долучитись до нього, тому розклейка листівок та оголошень в соцмережах та інша координаційна робота мають мінімізувати цей ризик.

Приклади (кейси) схожих рішень

"Вільна школа", "Вуличний університет".

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".