Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ремонт вентиляції стоматологічної поліклініки Дарницького району врятує її від закриття Негативний висновок

Доданий
06.12.2016
Номер
576
Охорона здоров'я

Проект передбачає капітальний ремонт системи вентиляції стоматологічної поліклініки по вулиці Вербицького, 3-б. Це потрібно для приведення у норму вимог пожежної безпеки, що дозволить зберегти дієздатність поліклініки.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Дарницькій район

Проблема

Обгрунтування і передумова полягає у тому, що у разі якщо вентиляція не буде зроблена належним чином і відповідно не будуть дотримані норми пожежної безпеки, стоматологічна поліклініка просто буде закрита через відповідну ухвалу суду. Мешканці Дарницького району втратять можливість користуватися стоматологічними послугами по меншим, доступнішим цінам на відміну від приватних фірм.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/62541893
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/62947080

Мета проекту

Зберегти вільний доступ до стоматологічних послуг у Дарницькому районі по доступним цінам у приміщенні будівлі комунальної власності по Вербицького, 3-б шляхом проведення капітального ремонту вентиляції.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Рішення полягає у проведені капітльного ремонту вентиляції, що приведе у норму вимоги пожежної безпеки і дозволить і надалі працювати стоматологічній поліклініці у наданні доступних по цінам стоматологічних послуг мешканцям Дарницького району.

Для кого цей проект

Цей проект слугує інтересам соціально незахищених мешканців Дарницького району міста Київа.

План заходів з реалізації проекту

1) Провести експертизу приміщень будівлі Стоматологічної поліклініки щодо необхідності капітального ремонту вентиляційної системи .
2) Розробити проектно-кошторисну документацію для втілення капітального ремонту вентиляційної системи у приміщеннях стоматологчної поліклініки.
3) Зробити капітальний ремонт вентиляційної системи.

Ключові показники оцінки результату проекту

У результаті для соціально незахищених верств населення буде збережений доступ до стоматологічних послуг за доступними цінами.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Єдиною перешкодою у реалізації проекту може бути непорозуміння щодо прийнятності і реєстрації запропонованного проекту по збереженню доступних за цінами стоматологічних послуг у Дарницькому районі.

Приклади (кейси) схожих рішень

http://www.ugov.kiev.ua/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=4&Itemid=175

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".