Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Демаркація меж буферної зони Софії Київської (об’єкт ЮНЕСКО) Негативний висновок

Доданий
20.10.2016
Номер
58
Культура, туризм

Демаркувати (нанести на тротуар, позначити знаками індивідуального проектування (з назвою об’єкту, логотипом та ін. інформацією про об’єкт), інформаційними стендами (історична довідка) та місцями для відпочинку) межі буферної зони Софії Київської з метою широкого інформування громадськості про культурно-історичну цінність Софійського Собору та прилеглої історичної забудови.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
995 668 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ірина
Ірина Невмержицька
Локалізація
Шевченківський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Шевченківський район міста Києва

Проблема

Протягом останніх десяти років територія буферної зони Софії Київської (об’єкт ЮНЕСКО) становила підвищений інтерес для забудовників. Станом на 2015 рік було виділено під забудову майже 50 земельних ділянок, що розміщені на цій невеликій території.

Мета проекту

Демаркувати (нанести на тротуар, позначити знаками індивідуального проектування (з назвою об’єкту, логотипом та ін. інформацією про об’єкт), інформаційними стендами та місцями для відпочинку) межі буферної зони Софії Київської з метою широкого інформування громадськості про культурно-історичну цінність Софійського Собору та прилеглої історичної забудови.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Нанести на тротуар демаркаційну лінію по всьому периметру буферної зони Софії Київської. Розмістити на демаркаційній лінії логотипи ЮНЕСКО та Києва. Встановити протягом всього маршруту мережу інформаційних стендів (10), знаків індивідуального проектування (20) та місць для відпочинку (паркові лавочки) (10). Точне розташування (адреси місць для інформаційних стендів, дорожніх знаків та лавочок) буде узгоджено при розробці проекту і погодженні з відповідними органами місцевої та виконавчої влади.

Для кого цей проект

Бенефіціаром проекту будуть всі мешканці Києва, туристи.
Інші міста, де є об’єкти ЮНЕСКО (Львів, Чернівці), зможуть взяти приклад та демаркувати буферні зони своїх об’єктів.

План заходів з реалізації проекту

Розробка проекту із винесення меж буферної зони Софії Київської у натурі. Інформування ЮНЕСКО про проект. Отримання дозволів та погоджень проекту. Визначення місць розташування стендів та місць відпочинку (лавочок). Нанесення на тротуар меж буферної зони Софії Київської. Створення нового туристичного маршруту в історичному центрі міста. Рекомендація КМДА внесення маршруту до програми шкіл з предмету «Мій Київ». Презентація проекту до Євробачення 2017 та Дня Києва у 2017 р.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні: залучення мешканців і гостей Києва до реалізації проекту. Політичні: збільшення рівня відповідальності депутатів КМР при виділенні земельних ділянок. Підвищення свідомості та відповідальності інвесторів, що мають на меті забудову буферної зони Софії Київської. Туристичні: створення нового туристичного маршруту, популяризація об’єкту ЮНЕСКО Софії Київської. Науково-популярні: підвищення рівня знань громадян про історію України.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Приклади (кейси) схожих рішень

В Україні - відсутні

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".