Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Пересувний музей та центр патріотичного виховання. Патріотичний клуб "Діти Патріоти" Брав участь

Доданий
07.12.2016
Номер
582
Освіта

Патріотичне виховання молоді, створення волонтерського шкільного осередку. Курс першої медичної допомоги,військові дисциліни. Вшанування пам"яті загиблих учаників АТО. Організація урочистих заходів.

Бюджет
302 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Андрій
Андрій Дащенко
Район
Голосіївський

Опис

Проблема

Відсутність патріотичного клубу. Недостатня інформація про військову підготовку в шкільній програмі. Відсутність тирів. Знання з першої медичної допомоги, топографії та спортивного орієнтування, історії зброї та основ безпеки життя значно допоможуть правильно реагувати в надзвичайних умовах.

Мета проекту

Патріотичне виховання молоді. Основи безпеки життя,надання знань від досвідчених фахівців,які навчатимуть як правильно діяти в надзвичайних умовах. Різносторонній розвиток дітей.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Виготовлення пересувного музею АТО з експонатами. Розробка та втілення проекту патріотичного клубу "Діти Патріоти". Пересувна полоса перешкод, страйкбольний тир, тактичні заняття на відкритій місцевості. Організація занять для дітей та підлітків за участю інструкторів. Створення шкільного волонтерського осередку. Участь школярів в організації роботи клубу.

Для кого цей проект

Школярі. Діти та підлітки від 10 до 17 років. До заходів плануємо залучати батьків.

План заходів з реалізації проекту

Організація урочистих заходів. Вшанування пам"яті загиблих під час проведення АТО. Курс першої медичної допомоги. Вогнева підготовка. Топографія та спортивне орієнтування. Історія зброї. Основи безпеки життя. Виготовлення перевізного матеріалу. Заняття в пересувному тирі.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".